همه چیز در مورد پرونده فساد در فوتبال؛


۲۵ سکه برای رشوه و حق‌السکوت!

پس از دستگیری دو مقام در باشگاه مس رفسنجان حالا فساد گسترده در فوتبال و لابی‌گری‌های مدیران این باشگاه با ارکان اصلی فدراسیون و کمیته داوران، افراد رسانه‌ای معروف و دادوستد سکه در باب حق‌السکوت خبرهای تکان‌دهنده‌ای منتشر شده؛ اخباری که باتوجه‌به بازجویی‌ها از ۲ مدیر سابق باشگاه مس رفسنجان بعید نیست در روزهای آینده اسامی دیگری نیز مطرح شود.

به گزارش کرمان‌نو، رئیس فدراسیون فوتبال ایران درگفتگو با شب‌های فوتبالی گفت: واقعیت این است که فساد در فوتبال ممکن است وجود داشته باشد و یک نهاد چند روز پیش به من گزارشی داد و ۲-۳ نفر از پرسنل فدراسیون فوتبال را مطرح کردند که مربوط به سال ۱۴۰۰ است که من هم آن زمان در فدراسیون نبودم.

او ادامه داد: دقت کردم و دیدم در این فساد، بحث رشوه است و این چیزی نیست که در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی و کمیته اخلاق بررسی شود و باید مستقیماً به دادگستری برود. اگر ثابت شد به کمیته اخلاق می‌رسد که تنبیهاتی جدی تدارک می‌بیند ولی چون الان در اختیار قوه قضاییه کرمان است ما اطلاعاتی داریم که بقیه دارند. ما و دوستان به این نتیجه رسیدیم که این دوستان را تعلیق کنیم تا ببینیم وضعیت پرونده چیست و اگر خدای نکرده این موضوع باشد، بدون هیچ چشم پوشی اعلام خواهیم کرد و آنها را از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم خواهیم کرد اما ۳ مدیر در حوزه فوتبال و یک فرد رسانه‌ای، هر کدام به دریافت ۲۵ سکه متهم شده‌اند.

 

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118470
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.