کاظمیان، بازیکن سابق مس کرمان:


از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم | فصل گذشته در کرمان فصل سختی را داشتم

 وینگر کنونی آلومینیوم اراک و فصل قبل مس کرمان گفت: از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم و اگر زودتر این تصمیم را می‌گرفتم الان در تیم ملی بودم.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از همشهری‌آنلاین، تیم آلومینیوم اراک در بازی معوقه از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر درحالی‌که با دریافت گل زودهنگام از تیم هوادار عقب‌افتاده بود، با گل محمدامین کاظمیان بازی را به‌تساوی کشاند تا تیم مجتبی حسینی در اولین آزمون در سال جدید صاحب‌امتیاز شود.

کاظمیان که سال گذشته در تیم فوتبال مس کرمان بازی می‌کرد پس از سقوط این تیم تصمیم به ماندن در لیگ برتر گرفت و در ابتدای فصل به ذوب‌آهن رفت؛ اما تنها پس از چند هفته از تیم اصفهانی جدا شد تا در آلومینیوم زیر نظر حسینی کار کند.

وینگر ۲۷ساله اهل کرمان حالا در تیم آلومینیوم به یک ستاره کلیدی تبدیل شده و این‌طور که خودش می‌گوید مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی است و حتی سال گذشته نیز این شانس را داشت که به تیم ملی برسد. کاظمیان درباره شرایط این تیم و اهداف خود گفت‌وگو کرد.

یک امتیاز از اولین بازی در سال جدید گرفتید. بازی با هوادار چطور بود؟

بازی خیلی خوبی بود و اگر کمی دقت داشتیم می‌توانستیم برنده بازی باشیم. به‌هرحال تعطیلات لیگ وقفه‌های زیادی بین بازی‌ها انداخت و ۲-۳ هفته از شرایط بازی‌ها دور بودیم و این دیدار آن‌طور که می‌خواستیم پیش نرفت وگرنه با کمی دقت پیروز بودیم و حق آلومینیوم ۳ امتیاز بود.

پست اصلی‌ شما کجاست؟

وینگر چپ و راست و هافبک نفوذی بازی می‌کنم.

از انتخاب آلومینیوم راضی هستید؟

اول فصل به ذوب‌آهن رفتم و ۳ هفته برای این تیم بازی کردم؛ اما یکسری مشکلات باعث شد تا به آلومینیوم بیایم. فصل گذشته در کرمان شرایط خیلی سختی داشتم و دوست داشتم به باشگاهی بروم که آرامش داشته باشم و یکی از دلایلی که باشگاه آلومینیوم را انتخاب کردم آقای حسینی و آرامش این باشگاه است.

هدف امین کاظمیان در این فصل چیست؟

اگر همان اول فصل و وقتی که آقای حسینی من را می‌خواستند، به آلومینیوم می‌آمدم، شاید الان بازیکن تیم ملی بودم. باتوجه‌به جوان‌گرایی تیم ملی دنبال شرایطی هستم که پیراهن این تیم را بپوشم.

کادر کردن با مجتبی حسینی چطور است؟

باتوجه‌به اینکه قبلاً در کرمان سابقه کارکردن با آقای حسینی را داشتم، شناخت کاملی از این مربی دارم و آقا مجتبی یکی از باثبات‌ترین و فنی‌ترین مربیان در ایران است. یکی از بهترین لذت‌های من در فوتبال این است که زیر دست آقای حسینی کار کنم. آقای حسینی فقط روی مسائل فنی تمرکز می‌کند و به خیلی از حاشیه‌ها توجه ندارد و از کمبودهای باشگاه گلایه نمی‌کند.

اول فصل پیشنهادهای دیگری هم داشتید؟

اول فصل از پرسپولیس، استقلال و بسیاری از تیم‌های لیگ پیشنهاد داشتم؛ اما مشکلات پرداخت رضایت‌نامه مانع شد که به این پیشنهادها فکر کنم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=116883
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.