تیم خاتون بم با هفت گل بادرود تهران را شکست داد و در صدر جدول قرار گرفت

کرمان‌نو-در هفته دهم لیگ برتر و آغاز دور برگشت فوتبال زنان روز دوشنبه خاتون بم میزبان بادرود تهران بود و میزبان خود را با نتیجه هفت بر صفر شکست داد.

به گزارش کرمان نو، شاگردان مرضیه جعفری که هفته‌هاست فقط به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به شهرداری سیرجان در رتبه دوم جدول قرار دارد، با پیروزی در مقابل تیم بادرود تهران در صدر جدول لیگ برتر فوتبال زنان قرار گرفت.

خاتونی‌ها در این دیدار موفق شدند هفت بار دروازه حریف پایتخت نشین خود را باز کنند تا حتی در صورت پیروزی سیرجانی‌ها در برابر سپاهان، این خاتون باشد که در صدر جدول قرار گیرد.

زننده گل های تیم خاتون بم زهرا قنبری چهار گل ، سارا دیدار ، زهرا سربالی و نگین زندی هر کدام یک گل بودند

هفته دهم لیگ برتر فوتبال زنان دوشنبه ۱۲ دی‌ماه، با برگزاری پنج دیدار به میزبانی شهرهای سیرجان، ایلام، انزلی، فارس و تهران پیگیری شد و با صدرنشینی خاتون بم به پایان رسید.

در مهمترین دیدار این هفته تیم شهرداری سیرجان که قهرمان نیم فصل اول شد، میزبان شاگردان مریم ایراندوست در سپاهان بود. این تیم با حساب سه بر دو شکست خورد تا به رتبه دوم جدول رده‌بندی سقوط کند.

سیرجان در حالی نیم فصل اول را با قهرمانی پشت سر گذاشت که هم امتیاز با خاتون بم بود اما به لطف تفاضل گل بهتر خاتون بم صدرنشین شد.

این تیم با شکست در آغاز نیم‌فصل دوم ضمن اینکه صدر جدول را از دست داد، سه امتیاز هم از بم عقب افتاد و برای جبران نتیجه باید منتظر هفته‌های آینده باشد.

سپاهان هم با برد امروز ۲۴ امتیازی شد و همچنان در جایگاه سوم جدول باقی ماند. این تیم تنها یک امتیاز با سیرجان و رتبه دوم فاصله دارد.

در پایان هفته دهم لیگ برتر، خاتون بم، شهرداری سیرجان و سپاهان اصفهان به ترتیب با ۲۸، ۲۵ و ۲۴ امتیاز در رتبه‌های اول تا سوم جدول رده‌بندی قرار دارند.

 

نتایج کامل هفته دهم لیگ برتر فوتبال زنان به شرح زیر است:

شهرداری سیرجان ۲ _ ۳ سپاهان اصفهان

بادرود تهران صفر _ ۷ خاتون بم

ملوان بندرانزلی ۱ _ ۲ پیکان تهران

پالایش گاز ایلام صفر _ صفر زارع باطری سنندج

فراایساتیس کران فارس صفر _ صفر کیان نیشابور

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=100182
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.