مدافع فصل قبل گل‌گهر سیرجان در یک قدمی عقد قرارداد با استقلال


تیکدری: باقدرت به استقلال می‌آیم

باشگاه استقلال به توافق اولیه با مدافع راست فصل قبل گل‌گهر سیرجان دست یافت.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ورزش سه، مهدی تیکدری پس از حضور در باشگاه استقلال و جلسه با مدیران آبی‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: هنوز قراردادی امضا نشده است؛ آمدیم با باشگاه صحبت کردیم و ان‌شاءالله تا یکی، دو روز آینده همه چیز مشخص می‌شود.

او ادامه داد: طی یکی، دو سال اخیر خیلی صحبت حضورم در استقلال بود و امروز هم در باشگاه حضور پیدا کردم و به توافق خوبی رسیدیم و به‌زودی وضعیتم مشخص می‌شود.

گزینه سمت راست خط دفاعی استقلال یادآور شد: قطعاً استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ فوتبال ایران هستند که هر بازیکنی آرزوی حضور در این دو تیم را دارد؛ به‌ویژه استقلال که باشگاه بزرگی است. قطعاً اگر این اتفاق بیفتد و پیراهن استقلال را بپوشم، با اهداف بزرگ شخصی و تیمی به این باشگاه می‌آیم و ان‌شاءالله هر چیزی برای من و باشگاه خیر است، اتفاق بیفتد.

تیکدری در خصوص اینکه برخی معتقد هستند سمت راست خط دفاعی استقلال اُفت کرده بود، گفت: اُفت زیادی نبوده و فوتبال بالا و پایین زیادی دارد. ان‌شاءالله قطعاً اگر به باشگاه بزرگ استقلال بیایم، باقدرت خواهم آمد و این قول را به باشگاه و هواداران می‌دهم که اگر قراردادم امضا شود، با تمام وجودم برای سربلندی پیراهن استقلال کار خواهم کرد.

او یادآور شد: با بزرگ‌ترها، دوستان، برادرم و خانواده و به‌ویژه بزرگ‌ترهای باشگاه استقلال مشورت داشتم و پرس‌وجو کردم. خیلی راهنمایی‌ام کردند تا به این باشگاه بزرگ بیایم، امیدوارم این اتفاق بیفتد و طی ۴۸ ساعت آینده مشخص می‌شود.

تیکدری درباره سختی کار و بازی در تیم‌های بزرگ اظهار کرد: هر بازیکنی که به باشگاه‌های بزرگ می‌آید، باید خودش را آماده تمام چالش‌ها کند. من هم آماده‌ام تا با تمام وجود بجنگم تا خودم را ثابت کنم و به اهدافم و پیراهن تیم ملی برسم. اهداف بزرگی با حضورم در استقلال دارم و می‌خواهم به آنها دست پیدا کنم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=119779
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.