جلالی؛ گل گهر در حال پوست اندازی است

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: زمانی که به این تیم آمدم، فضای آن نا امیدانه بود.

ایرنا گزارش داده؛ مجید جلالی با اشاره به اینکه تیم گل‌گهر در سه بازی آخر پنج امتیاز از مجموع ۱۲ امتیاز فصل خود را گرفته، معتقد است که این مضوع نشان می دهد تیم در حال پوست اندازی و وارد شدن به مرحله جدیدی از فوتبال لیگ برتر است.

وی عنوان کرد: از نظر تاکتیکی وضعیت دفاعی تیم را بهبود بخشیدیم و در گل های خورده در جدول رده بندی در رتبه ششم قرار داریم و در نیم فصل با هزینه ای معقول ۶ بازیکن به ترکیب تیم اضافه کردیم که اکنون وضعیت تیم بهبود یافته است.

وی افزود: با فعالیت بیشتر و استفاده از امکانات باشگاه سطح امیدواری تیم را بسیار افزایش دادیم که نشان می دهد در مسیر خوبی وارد شدیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان به صراحت گفت: تیم فوتبال گل گهر در بازی های آینده بازی بهتر، معقول تر و قوی تری نمایش می دهد که با همکاری و مشارکت بازیکنان، کادر فنی و افراد تاثیرگذار در فوتبال شهر چالش ها را رفع می کنیم.

به گفته او رفع موقت چالش ها تضمینی برای آینده نیست مگر اینکه اقدامات غنی تری برای تیم گل گهر سیرجان انجام شود.

جلالی بیان کرده که فضای تیم فوتبال گل گهر سیرجان در زمانی که به این تیم آمدم، نا امیدانه بود و درصد بالایی از بازیکنان به بقای تیم در لیگ برتر امیدوار نبودند و وضعیت تمرین و اسکان، گروه پزشکی، آنالیزور و روانشناس نامناسب بود که برای آنان چاره جویی کردیم.

وی ادامه داد: طی ۱۰ سال گذشته از استان کرمان سه تیم به لیگ برتر آمده که نشان دهنده ظرفیت های استان کرمان است و باقی نماندن این تیم ها در لیگ برتر جای کارشناسی دارد اما مشکلات این تیم ها مشترک بوده است.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان با بیان اینکه صعود به لیگ برتر کاری بسیار بزرگ محسوب می شود و باقی ماندن در این لیگ کاری بزرگ تر است افزود: پرداختن به مسائل نداشتن ثبات تیم های کرمانی در لیگ برتر به ورزش این استان کمک می کند.

وی اضافه کرد: برخی مشکلات می تواند سال ها ما را از موفقیت بازدارد لذا ابتدا باید بدانیم در لیگ برتر در چه سطحی رقابت می کنیم و تیم های دیگر چه کردند که سال ها در لیگ برتر باقی مانده اند؟

جلالی می گوید: با وجود پشتوانه قوی تیم فوتبال گل گهر همچنان نیازمند دیدگاه کارشناسی و آموزش های حرفه ای به خصوص در حوزه نیروی انسانی هستیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=42042
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.