دربی فوتبال زنان کرمان برنده نداشت| شهرداری سیرجان در صدر

دربی فوتبال زنان استان کرمان بدون برنده به پایان رسید تا همچنان شهرداری سیرجان در صدر جدول بماند و بخت اول قهرمانی باشد.

در یکی از دو جدال حساس هفته سوم مرحله پایانی لیگ برتر فوتبال زنان، دو تیم شهرداری بم و شهرداری سیرجان دربی استان کرمان را برای بقا یا رسیدن به صدر برگزار کردند؛ دوئلی که مطابق پیش‌بینی‌ها جذاب دنبال شد.

شاگردان مرضیه جعفری در شهرداری بم در این بازی خانگی به دنبال آن بودند تا با شکست سیرجانی‌ها به صدر جدول بروند و برای رسیدن به هشتمین قهرمانی تلاش کنند؛ بازی تهاجمی بمی‌ها خیلی زود برای این تیم گل داشت و منا محمودی شهرداری بم را پیش انداخت.

در دقایق پایانی نیمه اول ملیکا متولی گل تساوی را برای سبزپوشان سیرجانی زد تا دو تیم با تقسیم امتیازات به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم، دو تیم بازی نزدیکی را از خود به نمایش گذاشتند و بیشتر در میانه زمین بازی دنبال می‌شد؛ هر چند فرصت‌های گلزنی هم برای شهرداری بم و هم شهرداری سیرجان به دست آمد اما در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید تا صدرنشینی شاگردان جهان‌نجاتی ادامه‌دار باشد.

شهرداری سیرجان با این تساوی، 7 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول ماند و باید در هفته چهارم در خانه پذیرای شهرداری بم باشد که پیروزی در این مسابقه می‌تواند گام بلندی در مسیر قهرمانی باشد؛ بمی‌ها هم با توقف مقابل حریف هم‌استانی خود، دومین تساوی پیاپی را تجربه کردند و با 5 امتیاز در جایگاه دوم جدول باقی ماندند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=65649
1 نظر
  1. […] تیم با ۸ امتیاز و بدون هیچ باختی به صدر جدول صعود کرد و شهرداری سیرجان با ۷ امتیاز دوم است، تیم های سپاهان و وچان به ترتیب با ۴ […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.