قهرمانی ۲ورزشکار کرمانی


معرفی برترین‌های مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان

هفدهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان، انتخابی تیم ملی در ۲ رده سنی بزرگسالان و جوانان در ۲ بخش انفرادی و دوبل در یاسوج برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از  ایرنا، در رقابت‌های بخش بزرگسالان ۱۰۳ ورزشکار از ۲۷ استان در قالب ۲۹ تیم به رقابت پرداختند که رده‌بندی تیمی اردبیل با ۸۸ امتیاز قهرمان شد، خراسان رضوی با ۸۱ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و خراسان جنوبی با ۷۹ امتیاز در ردیف سوم قرار گرفت.

در بخش انفرادی هم زهرا رجبی از خراسان جنوبی قهرمان شد، شهلا رواجی از اردبیل در مکان دوم قرار گرفت و ساناز برمشوری از هرمزگان و الهام نیکخواه از یزد مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.

در بخش دوبل، تیم ۲نفره شهلا رواجی و سمیرا امامی از اردبیل بر سکوی قهرمانی تکیه زد، تیم ۲نفره هدیه یوسف پور و آتنا نوا از خراسان رضوی نایب قهرمان شد و تیم ۲نفره یزد متشکل از الهام نیکخواه و مهلا رعیتی به همراه تیم  ۲نفره خراسان شمالی شامل مریم احمدی و بنت‌الزهرا گریوانی مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.
اما رقابت‌های جوانان با حضور ۳۰ دارتر از ۱۵ استان برگزار شد که در بخش انفرادی انیس سال افزون از استان فارس قهرمان شد، زینب زارع از کرمان به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و مطهره سلطانی از خراسان جنوبی و ثمین صالح زاده از تهران بطور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.
اما در بخش دوبل، تیم ۲نفره زینب زارع و مائده جابری‌نسب از کرمان عنوان قهرمانی را بدست آورد، تیم ۲نفره زهرا مومن و مطهره سلطانی از خراسان جنوبی دوم شد و تیم ۲نفره ملیکا لگزیان و ثمین صالح‌زاده از تهران به همراه تیم‌ ۲نفره آذربایجان شرقی شامل ثمین یعقوبی و زهرا بابایی مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=99055
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.