یک مسئول اعلام کرد


موضوعی که انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان را باطل کند، وجود ندارد

 عضو هیئت‌رئیسه و رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال گفت: آقای جهانشاهی به‌صورت قانونی رئیس هیئت فوتبال استان کرمان هستند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، طهمورث حیدری در خصوص رأی دادگاه تجدیدنظر مبنی بر رأی قطعی ابطال انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان، اظهار کرد: فردی در این باره شکایت کرده بود که هنوز نتیجه دادگاه برای ما نیامده و مسئولان حقوقی فدراسیون نیز پیگیر این قضیه هستند.

عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان این‌که انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان مشکلی نداشته، افزود: مطالب فردی که شکایت کرده بود غیراصولی عنوان شده بود، این‌که رئیس هیئت فوتبال استان ساکن مرکز استان نیست که در مدارکی که کمیته سه‌نفره هیئت استان به ما ارسال کردند از جمله سند مسکن محل سکونت ایشان در مرکز استان و گواهی ثبت‌نام فرزندان ایشان در مرکز استان همگی دال بر سکونت آقای جهانشاهی در شهر کرمان است.

او ادامه داد: موضوع دیگر سرپرستی هیئت فوتبال بود که آن نیز به‌صورت قانونی انجام شده؛ لذا موضوعی که سبب شود انتخابات هیئت ابطال شود، وجود ندارد.

رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال تأکید کرد: جهانشاهی به‌صورت قانونی رئیس هیئت فوتبال استان کرمان هستند و مسئولان حقوقی فدراسیون در حال پیگیری شکایت و نتیجه دادگاه هستند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=109622
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.