سرمربی مس کرمان:


می‌توانستیم در ۲۰ دقیقه پایانی بازی دروازه سایپا را باز کنیم

سرمربی نیم فوتبال مس‌کرمان در پایان بازی برابر سایپا که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، تیم مس را در این بازی نسبت بازی قبل، سختکوشانه‌تر و با اشتباهات کمتر ارزیابی کرد.

به گزارش کرمان‌‌نو به نقل از روابط عمومی باشگاه مس؛ محمود محمودی‌نیا در پایان بازی مس با سایپا گفت: بعد از ۲ نتیجه تلخ گذشته خیلی مهم بود که برابر تیم سایپا این روند را متوقف کنیم و البته با توجه به قدرت و آمادگی حریف این کار ساده‌ای هم نبود اما بچه‌ها با تمرینات خوبی که در طول هفته گذشته داشتند در این بازی به مراتب با سختکوشی بیشتر و اشتباه کمتری نسبت به ۲ بازی قبل بازی کردند که این جای امیدواری برای بهتر شدن روند تیم می‌گذارد.

سرمربی تیم فوتبال مس‌کرمان افزود: تیم سایپا در این بازی در زمین خود به صورت فشرده و در کارهای دفاعی پرتعداد بازی می‌کرد و این کار را برای ما در جهت رسیدن به گل سخت می‌کرد اما با این وجود اگر در حملات دقت بیشتری داشتیم می‌توانستیم به خصوص در ۲۰ دقیقه پایانی بازی دروازه این تیم را باز کنیم.

محمودی‌نیا با اشاره به کم شدن ضریب اشتباهات فردی تیم در این بازی گفت: بهرشکل ما تیم جوانی را در اختیار داریم و پس از جدایی چند بازیکن ما به دلیل رعایت سقف قرارداد این جوانی نیز در تیم ما بیشتر شد و شوک این اتفاق می‌توانست تیم ما را از نظر ذهنی و فکری با چالش مواجه کند و همین موضوع سبب شده بود که در ۲ بازی گذشته حجم اشتباهات تیم ما بالا برود اما خوشبختانه در این بازی این اتفاق کمتر رخ داد و همین که ما در این بازی دروازه مس را بسته شده دیدیم نشان می‌دهد کار به شکلی بهتر انجام شده است که این روند در بازی‌های آینده باید کامل‌تر شود.

او در رابطه با داوری این بازی نیز گفت: متاسفانه داور مسابقه برای ما به شدت سختگیرانه قضاوت می‌کرد و خطاهایی از بازیکنان ما اعلام می‌کرد که همان صحنه‌ها را برای تیم سایپا اعلام خطا نمی‌کرد و این سبب می‌شود که موقعیت حمله در اختیار حریف قرار گیرد. قبول داریم اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است اما امیدواریم این اشتباهات تعمدی نباشد.

سرمربی مس‌کرمان در رابطه با اتفاقات عجیب و غریب بازی‌های لیگ یک این فصل که به صورت متوالی در هفته‌های اخیر رخ داده است گفت: من امیدوارم سازمان لیگ و مسئولین برگزاری مسابقات روی این موضوعات توجه بیشتری داشته باشند اما زمانی که خود یک مسئله غیرحرفه‌ای را در مسابقات باب می‌کنند این موضوعات می‌تواند به صورت دامنه‌دار در مسابقات رخ دهد.

در هفته گذشته حریف ما با اجازه سازمان لیگ با کارت ملی بازیکنان خود به زمین آمد و همین مجوز سبب شد که در این هفته بازهم شاهد اتفاقات عجیب و غریب دیگر در مسابقات باشیم.

برای ما جای سوال دارد چرا تمام سختگیری‌ها برای تیمی مثل مس‌کرمان باید اتفاق بیفتد که تمامی موارد و الزامات را در مورد صدور کارت و برگزاری بازی‌ها باید رعایت کند اما برای سایر تیم‌ها این سختگیری‌ها وجود ندارد و این موضوع سبب می‌شود که توازن برگزاری مسابقات در لیگ یک برهم بخورد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=109269
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.