وزیر ورزش و جوانان وارد کرمان شد

مسعود سلطانی‌فر، مقام عالی وزارت ورزش و جوانان در سفری یک روزه به استان کرمان، ضمن حضور در دومین مجمع ملی سازمان های مردم نهاد کشور، به شهرستان بم نیز سفر می‌کند.

وی صبح امروز با ورود به فرودگاه جیرفت به سمت شهرستان بم حرکت می کند تا از مجموعه ورزشی فجر بم بازدیدی داشته باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان کرمان، مجموعه ورزشی فجر بم بعد از اتفاق تلخ و دردناک زلزله  دی ماه سال 82، تخریب شده بود که از طریق کمک های داخلی و خارجی به ویژه باشگاه رئال مادرید و … احداث شد.

به دنبال این بازدید، جلسه ی شورای ورزش حوزه شرق استان کرمان (شهرستان های بم، نرماشیر، فهرج و ریگان) با حضور سلطانی فر با هدف بررسی مشکلات این شهرستان ها و برنامه ریزی مناسب به منظور حل آن در آینده ای نزدیک، تشکیل می شود.

مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، سپس به منظور حضور در نشست مجمع ملی سمن های جوانان راهی کرمان می شود.

بدین ترتیب، نشست مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور با حضور جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان، تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت، فدایی استاندار، حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، رییس مجمع نمایندگان استان و … تشکیل می شود که در این نشست به مسائل جوانان پرداخته می شود.

پس از این جلسه، پنل تخصصی جوانان با وزرا، نمایندگان و رؤسای فراکسیون های دعوت شده برگزار می شود و در نهایت بعد از اتمام برنامه های اصلی، سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان، کرمان را به مقصد تهران ترک می کند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=23666
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.