کاراته‌کاهای رفسنجان در مسابقات بین‌المللی به ۶ مدال طلا رسیدند

مدیر روابط عمومی سبک‌های آزاد کاراته رفسنجان گفت: در هفتمین دوره از مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته به میزبانی آستارا در استان گیلان، کاراته‌کاهای رفسنجان ۶ مدال طلا، ۱۳ مدال نقره و ۱۴ مدال برنز را از آن خود کردند.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، محمد حسین نجفی افزود: هفتمین دوره از مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته آقایان و بانوان در روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت در استان گیلان، شهرستان آستارا برگزار شد.

وی اظهار داشت: شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته به میزبانی آستارا در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به رقابت پرداختند.

نجفی بیان کرد: تیم های کاراته از کشورهایی مانند افغانستان، ایران، عراق، پاکستان و غیره در این رقابت ها حضور داشتند و کاراته کاهای شهرستان رفسنجان نیز از باشگاه های قهرمانان، امام حسین (ع) کشکوییه، شهدا هرمزآباد، دلاوران و ملی پوشان به این مسابقات راه یافتند و پس از بازی به ۳۳ مدال رنگارنگ دست یافتند.

وی تصریح کرد: در بخش آقایان سه مدال طلا به محمد بمانی پور، رضا ابولی و میلاد بیدرانی رسید و هفت مدال نقره این دسته از رقابت ها به امیررضا اسماعیلی، یاسین قاسمی، امیرضا دستمرد، علی اصغر احمدی نسب، امیرمحمد حسن پور، ابوالفضل حسن پور و حسام حاج حسینی اعطا شد.

نجفی خاطرنشان کرد: همچنین ۹ مدال برنز نیز به کاراکاته های رفسنجان شامل محمدجواد بابایی، پدرام رمضانی، یاسین حسینی، محمدسینا عرب زاده، ایلیا شعبانی، امیرمحمد علیزاده امیرمحمد عظیمی، محمدمهدی طهماسبی و حسین زینلی رسید.

مدیر روابط عمومی سبک های آزاد کاراته رفسنجان در بخش بانوان این شهرستان نیز گفت: در این رقابت ها فاطمه کارگر، حدیث زینلی، فاطیما حاج باقری سه مدال طلا را به دست آوردند و الهه عظیم، حدیث ابوالحسنی، یگانه نوروزی، اسما حاج باقری، فاطمه خدادادی و زهرا حسینی نسب، مدال نقره را به گردن آویختند.

وی افزود: همچنین پنج مدال برنز نیز از آن نرگس سروی، رقیه حسن شاهی، صبا حسینی نوه، سحر عبدالهی و فاطمه عبدالهی شد.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88632
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.