کرمان میزبان نخستین اردوی دو و میدانی نابینایان کشور می‌شود

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان کرمان گفت: نخستین اردوی دو و میدانی نوجوانان و جوانان نابینا و کم بینای کشور در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان کرمان، عباس صادق زاده افزود: نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی جوانان و نوجوانان دو میدانی نابینایان و کم بینایان کشور برای اعزام به مسابقات پارا آسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ با حضور ورزشکارانی از استان‌های مختلف کشور در کرمان برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت:۲۴ نفر از ورزشکاران دختر و پسر شامل پنج دختر و ۱۱ پسر و پنج مربی، ۲ دونده همراه و یک سرپرست از استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران خراسان رضوی، فارس، کردستان، لرستان، کهکیلوئه و بویراحمد، همدان و کرمان از ۱۷ مهر ماه لغایت ۲۵ مهرماه در کرمان اردوی آماده سازی را برگزار خواهند کرد.

به همین منظور علی اصغر هادی زاده نایب رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان کشور و سرمربی تیم ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان کشور امروز وارد کرمان شد و مورد استقبال رئیس و نایب رئیس و دبیر هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان کرمان قرار گرفت.

صادق زاده اذعان داشت: بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۲۱ جوانان در روزهای ۱۱ تا ۱۵ آذر ماه به میزبانی کشور بحرین برگزار می‌شود و نزدیک به ۸۰۰ ورزشکار زیر ۲۳ سال در ۹ رشته ورزشی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=77951
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.