راه اندازی خط جدید پروازی زاگرس در مسیر کرمان – تهران و بالعکس

غلامرضا فرخی در دیدار با معاونان و مدیران ارشد شرکت هواپیمایی زاگرس، خواهان فعالیت مستمر تمامی شرکت های هواپیمایی در استان کرمان شد و گفت که در حال حاضر استان کرمان دارای پنج فرودگاه فعال در شهرهای کرمان، رفسنجان، سیرجان، بم و جیرفت است و زمینه برای افزایش خطوط پروازی در این استان وجود دارد.

وی با تقدیر از شرکت هواپیمایی زاگرس جهت راه اندازی خط جدید پروازی مسیرکرمان – تهران و بالعکس عنوان کرد: این خط پروازی همه روزه به صورت رفت و برگشت آماده خدمات رسانی به مسافران خطه کریمان است.

فرخی خواهان افزایش تعداد پرواز های شرکت هواپیمایی زاگرس در استان کرمان شد و تصریح کرد: امیدواریم با حضور سایر شرکت های هواپیمایی شاهد اتصال هوایی استان کرمان به مراکز استان های سراسر کشور باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان در ادامه با بیان اینکه در طول سال های گذشته شرکت هواپیمایی ماهان خدمات بسیار خوبی به مردم این استان ارائه کرده است، افزود: از دیگر شرکت های هواپیمایی فعال در استان کرمان نیز انتظار می رود در همین سطح و حتی بیشتر به مسافران خدمات رسانی کنند.

فرخی با انتقاد از نبود پروازهای خارجی به مقصد کشورهای مختلف جهان از مبدا فرودگاه های استان کرمان، ابراز کرد: این مساله باعث شده تا بسیاری از هم استانی برای انجام سفر های خارجی از طریق فرودگاه های سایر مناطق کشور اقدام کنند.

وی با تاکید بر فاصله بسیار زیاد استان کرمان با پایتخت و همچنین سایر استان های کشور خاطر نشان کرد: باید با افزایش تعداد پروازها و ایجاد خطوط پروازی جدید زمینه برای رفت و آمد مسافران و گردشگران به این نقطه از کشور تسهیل شود.

بلیت پروازهای ماهان ارزان شد

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=20572
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.