کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان؛


باران امشب مهمان استان کرمان

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از اواخر وقت امشب با ورود سامانه بارشی، بارش‌ها مناطقی از استان کرمان را در بر می‌گیرد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، مریم سلاجقه با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان، صاف تاکمی ابری است، گفت: از اواخر وقت امروز تا صبح چهارشنبه با فعالیت سامانه بارشی، بارش‌ها مناطقی از جنوب، مرکز و جنوب غربی استان کرمان را در بر می‌گیرد.

او افزود: عمده بارش‌ها برای روز سه‌شنبه است که احتمال سیلابی‌شدن مسیل‌ها در مناطق جنوبی استان کرمان و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان بیان داشت: همچنین افزایش ابر و وزش باد برای مناطق جنوبی استان کرمان پیش‌بینی می‌شود که کاهش دید را به صورت لحظه‌ای در این مناطق داریم.

او تصریح کرد: تا روز پنج‌شنبه، روند افزایشی دما را در سطح استان خواهیم داشت که با خروج سامانه بارشی پایان هفته، کاهش دما را در سطح استان شاهد هستیم.

سلاجقه بیان داشت: میانده جیرفت در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۲ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه و لاله‌زار با دمای ۲ درجه سانتیگراد زیرصفر، خنک‌ترین منطقه استان کرمان به ثبت رسیده‌اند.

او حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۵ درجه سانتیگراد اعلام کرد و بیان داشت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۲۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

او افزود: در بین ایستگاه‌های هواشناسی استان کرمان، بعد از لاله‌زار، شهربابک، کوهبنان و راین با دمای ۳ درجه سانتیگراد خنک‌ترین شهرهای استان کرمان بودند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=117129
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.