برگزاری کنکور سراسری ١۴٠١ برای اولین بار در ارزوئیه

نماینده مردم شهرستان‌های ارزوئیه، بافت و رابر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری کنکور سراسری ١۴٠١ برای اولین بار در شهرستان ارزوئیه خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، صمدالله محمدی، در دیداری صمیمی با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: عدم برگزاری کنکور سراسری در  شهرستان ارزوئیه،  یکی از مهم ترین دغدغه های دانش آموزان و والدین در این شهرستان بود که داوطلبان مجبور بودند برای شرکت در آزمون سراسری با صرف هزینه زیاد، طی مسافت طولانی بیش از ١٠٠ کیلومتری و استرس دیر رسیدن به آزمون، به شهرستان همجوار، شهر بافت بروند.

وی خاطر نشان کرد: با مساعدت اداره کل آموزش و پرورش و موافقت سازمان سنجش و آموزش کشور، برای اولین سال شاهد برگزاری کنکور سراسری ١۴٠١ در شهرستان‌ها ی ارزوئیه خواهیم بود.

صمدالله محمدی نماینده شهرستان های بافت، ارزوئیه و رابرتصریح کرد: تمام تمهیدات و برنامه ریزی های لازم از قبیل امکانات رفاهی و سرمایشی برای برگزاری کنکور در این شهرها تدارک دیده شده و انجام خواهد شد.

محمدی اظهار کرد: پراکندگی مناطق مختلف و فاصله زیاد مناطق این شهرستان با مرکز شهرستان بافت، در هنگام برگزاری کنکور، هزینه و استرس فراوانی را برای دانش آموزان کنکوری همراه داشته است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=87395
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.