سازمان سنجش آموزش کشور


ثبت‌نام کنکور تمدید شد

مهلت ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در نوبت اول کنکور (دی ماه۱۴۰۱)، تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ آبان تمدید شد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت‌نام کنکور تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ آبان تمدید شد. پیش از این اعلام شده بود که فرآیند ثبت‌نام از روز یکشنبه ۸ آبان آغاز شده و تا پایان وقت امروز شنبه ۱۴ آبان ماه ادامه دارد که با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ثبت‌نام تا روز چهارشنبه ۱۸ آبان تمدید شد.

برخی از داوطلبان ممکن است پس از اتمام زمان ثبت نام کنکور 1402 سراسری و دانشگاه آزاد، تصمیم به شرکت در این آزمون بگیرند و یا به دلایلی همچون عدم آگاهی از مهلت ثبت‌نام، موفق به نام‌نویسی در موعد مقرر نشده باشند. این دسته از داوطلبان می‌توانند پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر تمدید مهلت ثبت‌نام، با مراجعه بهسایت سازمان سنجش، به انجام نام نویسی خود بپردازند. قابل ذکر است متقاضیانی که قبلا ثبت‌نام کرده اند نیز، می‌توانند در زمان تمدید شده نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نام کنکور سراسری خود اقدام کنند.

کنکور سراسری 1402 در دو بازه زمانی دی ماه 1401 و تیر ماه 1402، لینک مربوط به “ثبت نام کنکور سراسری” آن فعال شده تا متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری بتوانند در هر دو نوبت در سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.orgاقدام به نام‌نویسی کنند.

نخستین نوبت کنکور، روزهای پنج‌شنبه ۲۹ و جمعه ۳۰ دی ماه سال جاری برگزار می‌شود. زمان برگزاری دومین نوبت آزمون ورود به دانشگاه‌ها، روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۱۴۰۲ است.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=98197
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.