۶۰ درصد معلمان کرمانی واکسینه شدند

۲۵ هزار و ۲۳۰ نفر از فرهنگیان استان در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اعلام این خبر گفت: فرهنگیان جامانده از طرح واکسیناسیون می توانند با مراجعه به سامانه https://salamat.gov.ir/ ثبت نام و با تعیین زمان و مکان به مراکز و پایگاه های تعیین شده مراجعه نمایند.

به گزارش ایسنا، احمد اسکندری نسب امروز ۳۱ مردادماه اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، طرح واکسیناسیون فرهنگیان در استان کرمان نیز به صورت رسمی آغاز شده و این طرح شامل همه معلمان مدارس دولتی و غیردولتی، کادر اداری و نیروی های بازنشسته حق التدریس شاغل در استان است.

او با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا همه معلمان قبل از شروع مهرماه، واکسن کرونا را دریافت کنند، افزود: وزارت آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی جدید، چهار سناریوی متفاوت شامل؛ «برگزاری کلاس های مجازی در بستر شبکه شاد»، «نیمه حضوری»، «برپایی کلاس حضوری فقط برای دروس تخصصی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی» و «حضوری کامل» را برنامه ریزی کرده است.

اسکندری‌نسب افزود: واکسیناسیون فرهنگیان در شهر کرمان در مجتمع سعادت، واقع در میدان علی ابن ابی طالب علیه السلام(فابریک) و سالن ورزشی شهید سام نژاد واقع در خیابان نماز انجام می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=75260
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.