با موافقت کمیسیون اجتماعی مجلس


پنج‌شنبه‌ها تعطیل می‌شود

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با طرح تعطیلی کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها مانند تهران در روز‌های پنج‌شنبه موافقت کردند. طبق آیین‌نامه داخلی مجلس این طرح برای بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود تا نمایندگان نیز در این‌باره تصمیم‌گیری کنند.

محمد وحدتی، نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به جلسه عصر روز گذشته، دوشنبه پانزدهم مهر این کمیسیون گفت: بررسی طرح تعطیلی کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها مانند تهران در روز‌های پنج‌شنبه در دستورکار کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: پس از استماع نظرات موافقان و موافقان طرح مذکور به رأی گذاشته شد و اعضای کمیسیون با طرح تعطیلی پنج شنبه‌ها موافقت کردند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس این طرح برای بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود تا نمایندگان نیز در این‌باره تصمیم‌گیری کنند.

وحدتی با اشاره به اینکه آقای قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کل کشور نیز میهمان اعضای کمیسوین بود، گفت: رئیس بهزیستی در این جلسه گزارشی از عملکرد سازمان متبوع خود و برنامه‌های آتی این سازمان برای ارتباع خدمات دهدی به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

به اعتقاد برخی نمایندگان دو روزه شدن تعطيلات آخر هفته می‌تواند كمک شايانی به اقتصاد گردشگری و تقويت نهاد خانواده كند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=36170
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.