برای کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات


آغاز ثبت‌نام وام اشتغال تبصره ۱۸ در کرمان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان از آغاز ثبت‌نام تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ در راستای ایجاد اشتغال و توانمندسازی نیروی انسانی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، حسین ساجدی امروز ۱۳ تیرماه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، میزان مبلغ اولیه در نظر گرفته شده را ۳۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در صورت استقبال شرکت‌های حوزه فاوا در استان، این مبلغ افزایش پیدا خواهد کرد.

او همچنین این تسهیلات را در هفت محور برنامه‌ریزی شده اعلام کرد که شامل؛ حمایت از طرح‌های ویژه ملی، حمایت از طرح‌های پیشران، حمایت از طرح‌های تولیدی صادرات محور، حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان هایتک، حمایت از طرح‌های سرمایه‌گذاری نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا، حمایت از طرح‌های توسعه سکوها و کسب و کارهای ارائه‌دهنده خدمات آزادکاری و خوداشتغالی، حمایت از طرح‌های دفاتر خدمات ارتباطی (دفاتر خدمات پیشخوان دولت-شهری/روستایی) و حمایت از سرمایه در گردش است.

مدیرکل ICT استان کرمان اظهار کرد: برای افزایش سهم استان از اقتصاد دانش‌بنیان و دیجیتال با تامین مالی از طریق تسهیلات، زمینه توسعه و رونق کسب و کار‌های حوزه ICT استان، توسعه اشتغال متخصصین و دانش‌آموختگان این بخش و تامین نیاز خدمات فناوری اطلاعات سایر بخش‌های اقتصادی استان فراهم می‌شود.

به گزارش ایسنا، شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به آدرس http://kerman.ict.gov.ir از شرایط و نحوه ثبت‌نام آگاه شده و در سامانه http://irantavanafarin.ito.gov.ir ثبت‌نام کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=106232
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.