مدیرکل حوزه ریاست سازمان ملی مهاجرت:


حال ۲ نفر از مجروحان اتباع خارجی حادثه گلزار کرمان وخیم است

 مدیرکل حوزه ریاست سازمان ملی مهاجرت، گفت: ۳ نفر از مجروحان اتباع خارجی حادثه گلزار کرمان همچنان در بیمارستان بستری هستند که حال دو نفر از آنها وخیم است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از تسنیم، سالار نوروزی مدیرکل حوزه ریاست سازمان ملی مهاجرت صبح امروز در حاشیه ادای احترام به شهید حاج‌قاسم سلیمانی و دیگر شهدا به‌ویژه شهدای انفجار تروریستی کرمان با اشاره به وقوع انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه در شهر کرمان، اظهار داشت: از همان ساعات اولیه وقوع این انفجار سازمان ملی مهاجرت و همکاران ما در اراده کل اتباع استان کرمان به رصد پیگیری مشکلات مربوط به این موضوع و حل مشکلات بودند.

 او با بیان اینکه در این انفجار تروریستی ۱۴ تن از شهدا از مهاجران و اتباع خارجی بودند، ادامه داد: از بین مجروحان این انفجار نیز، ۱۵ نفر از آنها از اتباع کشور افغانستان بودند که در این حادثه مجروح شدند.

 مدیرکل حوزه ریاست سازمان ملی مهاجرت با اشاره به اینکه ۳ نفر از مجروحان اتباع خارجی این انفجار تروریستی همچنان در بیمارستان بستری هستند، گفت: متأسفانه حال دو نفر از این مجروحان وخیم است که امیدوار هستیم هر چه سریع‌تر بهبودی خود را پیدا کنند.

 او با اشاره به اینکه امروز بنا به دستور وزیر کشور و رئیس سازمان ملی مهاجرت در راستای تعظیم خانواده معظم شهدا به کرمان سفر کردیم، افزود: بررسی و پیگیری مشکلات و مسائل این خانواده‌ها نیز در این سفر مدنظر است.

 نوروزی با بیان اینکه خانواده یکی از شهدای این انفجار تروریستی درخواست داشتند که پیکر شهید آنها به کشور افغانستان منتقل شود، ادامه داد: با هماهنگی‌هایی که اداره کل اتباع خارجی استان کرمان انجام داد، پیکر مطهر این شهید به کشور افغانستان منتقل شده است.

او با اشاره به آخرین وضعیت پرونده شهدای اتباع خارجی انفجار تروریستی کرمان، بیان کرد: وضعیت پرونده این شهدا توسط وزیر کشور و استاندار کرمان در حال پیگیری است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=114003
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.