فرمانده انتظامی استان کرمان:


عاملان فروش ۱۱۵ سکه تقلبی در کرمان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: اعضای یک باند که ۱۱۵ سکه تقلبی را به طلافروشان این استان فروخته و درصدد فروش شمار دیگری سکه تقلبی بودند، توسط پلیس کرمان دستگیر شدند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، سردار “ناصر فرشید” در تشریح این خبر افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر فروش تعدادی ربع سکه تقلبی توسط ۲ زن به یک زرگر در بازار طلافروشان کرمان، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی این استان با حضور فوری در بازار و جستجوی نامحسوس، این ۲ خانم را در حال فروش سکه‌های تقلبی شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهمان در تحقیقات تکمیلی به خریداری ۱۳۵ سکه تقلبی از فردی در تهران و فروش ۱۱۵ عدد از آن‌ها به مردم و طلافروشان در شهر کرمان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه ۲ متهم فروش سکه‌های تقلبی در کرمان ۲۰ عدد ربع سکه تقلبی دیگر کشف و یک مرد میانسال مرتبط با آنان نیز دستگیر شد.

وی با اشاره به شناسایی ۶ شهروند که اقدام به خرید شماری از این سکه‌های تقلبی کرده بودند تصریح کرد: برای این متهمان پرونده قضایی تشکیل و این موضوع فوری به پلیس تهران نیز اعلام شده تا با دستگیری عاملان اصلی تهیه و توزیع سکه‌های تقلبی از ایراد ضرر و زیان به دیگر هموطنان جلوگیری و با پیگیری‌های قضایی و انتظامی بعدی نسبت به احقاق حق شکاتی که فریب سکه‌های تقلبی را خورده‌اند، اقدام شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107203
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.