آغاز توزیع ماده ضد عفونی ارزان قیمت در استان

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان با بیان اینکه از تاریخ ۲۰ شهریورماه جاری نیز توزیع ماده ضد عفونی ارزان قیمت نیز آغاز شده است گفت: مردم استان با مراجعه به وب سایت “هست اینجا” می‌توانند جهت ثبت نام این اقلام اقدام کنند.

مهران شیخی با اشاره به همکاری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) در توزیع ماسک زیر قیمت بازار در بین مردم اظهار داشت: از تاریخ ۲۷ مرداد ماه تا کنون یک میلیون عدد ماسک ارزان قیمت در استان کرمان توزیع شده است.

وی از توزیع ماسک در ۱۴ شهرستان و در ۱۸ مرکز به همت اتحادیه انجمن‌ها اسلامی دانش آموزان خبر داد و افزود: این خدمات به وسیله دانش آموزان انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان و با پشتیبانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان در حال انجام است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان این اقدامات را یک خدمت اجتماعی عنوان کرد و گفت: از تاریخ ۲۰ شهریورماه جاری نیز توزیع ماده ضد عفونی ارزان قیمت نیز آغاز شده است.

وی با اشاره به جزئیات بهره‌مندی از این اقلام بهداشتی ارزان قیمت گفت: مردم استان کرمان با مراجعه به وب سایت “هست اینجا” می‌توانند جهت ثبت نام این اقلام اقدام کنند.

شیخی با بیان اینکه جهت جلوگیری از احتکار این کالاها طبق روال گذشته در توزیع ماسک به هر کد ملی یک ماده ضد عفونی یک لیتری تعلق می‌گیرد افزود: تا پایان مهر ماه این خدمت اجتماعی در سراسر استان برقرار خواهد شد.

وی افزود: مردم استان کرمان جهت جلوگیری از تجمع و سهولت تحویل ماسک و ماده ضد عفونی کننده طبق پیامک ارسالی پس از ثبت نام به مراکز توزیع در سطح استان مراجعه کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=55705

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.