برای حضور بانوان در ورزشگاه؛


گل‌گهر پیشقدم شد

در ۵ هفته مانده به پایان فصل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، گل‌گهر سیرجان به عنوان اولین باشگاه استان کرمان برای حضور بانوان در ورزشگاه پیش قدم شد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، ۵ هفته تا پایان فصل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور باقی مانده است و خیلی از تیم‌ها قصد دارند تا از تمام پتانسیل موجود در شهر استفاده کنند تا تیم‌هایشان به موفقیت برسند.

چندی پیش تیم ملوان درخواستی از فدراسیون فوتبال داشت تا مجوز حضور بانوان در ورزشگاه را بگیرد. این درحالیست که حضور بانوان در ورزشگاه شرایط خاصی می‌خواهد و یکی از آن شرایط این است، آن ورزشگاه باید از لحاظ امکانات خیلی به روز باشد و فضایی برای بانوان تدارک دیده شود تا آن‌ها از امنیت کافی برخوردار باشند.

در استان کرمان، باشگاه گل‌گهر سیرجان به عنوان اولین باشگاه پیش قدم شده است و ضمن رعایت تمام استاندارد‌های لازم، به فدراسیون فوتبال نامه زده و خواستار حضور بانوان در چند بازی باقی مانده و همچنین فصل آینده شده است.

سایر باشگاه‌های استان کرمان از جمله مس کرمان و مس رفسنجان نیز منتظر افتتاح ورزشگاه‌های اختصاصی خود هستند تا استاندارد‌های لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه را فراهم کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=103132
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.