استاندار کرمان گفت:


عزل‌ و نصب‌ها سریعتر پیگیری شود

استاندار کرمان خطاب به فرمانداران اظهار کرد: عزل‌ و نصب‌ها را جدی‌تر بگیرید. به ما نیز ایراد است که عزل‌ونصب‌ها قدری عقب‌افتاده که این به دلایل مختلف است. تائید استعلامات زمان می‌برد، گاهی فردی تائید نمی‌شود و تا معرفی نفر بعدی، فرآیند طول می‌کشد و درمجموع باید این مسئله پیگیری شود.

محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۳ آبان ماه در نشست فصلی “ایران قوی ۲” خطاب به فرمانداران اظهار کرد: عزل و نصب‌ها را جدی‌تر بگیرید. به ما نیز ایراد است که عزل و نصب‌ها قدری عقب‌افتاده که این به دلایل مختلف است. تائید استعلامات زمان می‌برد، گاهی فردی تائید نمی‌شود و تا معرفی نفر بعدی، فرآیند طول می‌کشد و …؛ درمجموع باید این مسئله پیگیری شود.

وی با تاکید ارتباط فرمانداران با مدیران ستادی و اجرائی استانداری عنوان کرد: فرمانداران به اختلافات منطقه‌ای دامن نزنند. برخی از این موارد سوءاستفاده می‌کنند.

استاندار کرمان با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار کرد: فتنه بزرگی از سر کشور به لطف الهی و حضور مردم رفع شد. دشمن خواب‌های مفصلی دیده و برنامه‌هایی در حوزه‌های مختلف داشت و یک اتفاق معمولی نبود.

وی با اشاره به طراحی‌های دشمن برای اتفاقات اخیر افزود: دشمن خیلی امیدوار بود مردم در شرایط گرانی و مشکلات اقتصادی با آنها همراهی کنند اما مردم با دشمن همراه نشده و در ۱۳ آبان حضور معنادار و کم‌نظیری داشتند و این نشان می‌دهد باید خدمت صادقانه به این مردم داشته و نوکری مردم را بکنیم.

فداکار تصریح کرد: دشمن روی نارضایتی و عصبانیت مردم خیلی حساب کرده بود. اما مردم پای انقلاب ایستاده و به صورت جدی دفاع کردند.

استاندار کرمان بیان کرد: راهی جز خدمت صادقانه به مردم نیست. مردم کار را می‌بینند، ما باید تلاشمان را انجام بدهیم و نتیجه را به خدا واگذار کنیم و مردم وقتی تلاش را ببینند، با ما همراهی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ارتباط بی‌تکلف با مردم خیلی مهم است، گفت: گاهی برخی از دوستان کوتاهی می‌کنند؛ حضور در بین مردم نیاز به مسئله خاصی ندارد و حتی در زمان نماز می‌توان در مسجد و در بین مردم حضور یافت.

فداکار افزود: باید در مقابل رانت، فساد و زور به طور محکم بایستیم. اما با مردم باید ارتباط برقرار کرد. نمایشی هم نمی‌شود کار کرد اما تاکید دارم فرمانداران هر چه می‌توانند برای مردم وقت بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه نباید کارها رها شود، تصریح کرد: دشمن همین را می‌خواهد که مسائل امنیتی ما را درگیر کرده و از کارهای اصلی غافل شویم. باید به کار مردم برسیم و مسائل را پیگیری کنیم.

رحمان جلالی معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: یکی از برنامه‌های جدی مد نظر ما، برگزاری دوره‌های آموزشی توجیهی است و نشست‌های فصلی “ایران قوی” یکی از این برنامه‌هاست که امروز دومین نشست است.

وی با اشاره به نظارت و ارزیابی عملکرد فرمانداران افزود: نظارت‌ها، مچ‌گیری نیست و سعی بر این است اگر خلائی وجود دارد، با آموزش و توجیه، آن را رفع کرده و این وضعیت را ارتقاء بدهیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=98425
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.