آغاز ارزیابیِ ملی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر بر اساس الگوی تعالی سازمانی

فرآیند ارزيابي ملی شركت توسعه آهن و فولاد گل گهر بر اساس مدل تعالي سازماني ١٤٠٠، صبح امروز با برگزاری آیین افتتاحیه و با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت آغاز شد.

به گزارش کرمان نو، مهندس محیاپور در این جلسه با تاکید بر اهمیت تعالی سازمانی گفت: مدل های تعالی سازمانی چارچوبی نظام مند برای ارزیابی عملکرد سازمان ها هستند و این مدل ها بر اساس مفاهیم آموخته های مدیریت کیفیت جامع، سازمان ها را در دو حوزه توانمند سازها و نتایج حاصل از پیاده سازی این توانمندسازها، ارزیابی نموده و نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود آن ها را مشخص می کنند.
وی افزود: مدل تعالی سازمانی از یک سو، ساختار و راهکارهای لازم را برای راهبران و مدیران سازمان های متعالی جهت تدوین خط مشی، راهبرد و اهداف سازمان بر اساس خواسته ها و انتظارات حال و آینده ذی نفعان ارائه می دهد و از سوی دیگر برنامه ها و اقدامات کارکنان سازمان های متعالی را برای مدیریت هدفمند فرایندها، استفاده مطلوب و بهینه منابع سازمان و دستیابی به اهداف اقتصادی آن را مطرح می سازد .
فرايند ارزیابی ملی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر بر اساس الگوي تعالي سازمانی ۱۴۰۰ پس از جلسه افتتاحیه آغاز شده است و تا فردا با ارزیابی معیارها و زيرمعيارهاي الگوی تعالی سازمانی ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=84067
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.