در همایش تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استان کرمان؛


از شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به‌عنوان صادرکننده برتر تجلیل شد

همایش تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استان کرمان با حضور معاون سازمان توسعه تجارت ایران، استاندار کرمان، رییس سازمان سمت استان، رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی استان، نماینده مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان و جمعی از مدیران و فعالان اقتصادی استان کرمان برگزار و از شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر به‌عنوان صادرکننده برتر استان در بخش فلزات تجلیل به عمل آمد.

یکی از اهداف برگزاری این همایش این است که در آستانه تصویب قانون بودجه کشور و تدوین برنامه توسعه؛ توجه به صادرات و تجلیل از صادرکنندگان از حالت شعاری خارج‌ شده و به واقعیت بپیوندد.
شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با توجه به روند روبه‌رشد صادرات محصولات خود در سال جاری، توانست در کنار سایر نمایندگان شهرستان سیرجان در این مراسم حضور داشته و به‌عنوان واحد نمونه صادرکننده در بخش فلزات مورد تجلیل قرار بگیرد.
در این همایش که روز پنجشنبه ۵ اسفند در سالن همایش های ذغال سنگ کرمان برگزار گردید، محسن جهانپور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر به نمایندگی از مدیر عامل، تندیس و لوح تقدیر شرکت را دریافت کرد.
گفتنی ست که رویکرد شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر همواره بر توسعه فعالیت‌های خود در ابعاد مختلف از جمله صادرات بوده و توانسته علی‌رغم وجود تحریم‌های شدید، حوزه صادرات خود را همواره فعال نگه‌ داشته و در این راستا در استان پیشگام باشد.

4ec97d3a 05e2 4ed2 97f8 9099e8f5bc80

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=85647
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.