معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی:


امسال ۷۰۰ هکتار زمین جدید در استان کرمان به نواحی و شرکت‌های صنعتی اضافه می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: امسال ۷۰۰ هکتار زمین جدید در استان کرمان به نواحی و شرکت‌های صنعتی اضافه می‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمان، علی رسولیان روز پنجشنبه و در جریان سفر استانی دولت به کرمان با استقبال مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمان وارد این استان شد .
وی افزود: طی سفر رییس جمهور به کرمان در حوزه زیرساخت‌ها، صنعت و معدن و تجارت تسهیلات مشخصی برای بنگاه‌های صنعتی مصوب شده است که فردا یا امروز اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مصوبات برای تامین مالی بنگاه‌ها موضوع مربوط به پست‌های برق است ادامه داد: برای بحث تصفیه‌خانه‌ها بخصوص بازچرخانی آب و مشکلات تامین آب مبالغی تخصیص پیدا خواهد کرد تا این موارد را تکمیل و برای تامین آب بتوانیم از آن استفاده کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت‌های خوبی که در استان کرمان وجود دارد بحث انرژی خورشیدی و ظرفیت تولید برق از این انرژی است، خاطرنشان کرد: در دولت مصوب شد سازمان شهرک‌های صنعتی پنج شهرک جدید انرژی خورشیدی را در این استان ایجاد کند.

رسولیان با اشاره به اینکه شهرک‌های فناوری خوبی در استان وجود دارد و تاکنون ۲ هزار و ۸۳ واحد به بهره‌برداری رسیده، افزود: رییس جمهور در همه‌ سفرهای استانی از واحدهای تولیدی بازدید و جلساتی نیز با فعالان اقتصادی برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: رویکرد جدید دولت بحث حضور وزیران و نمایندگان در استان‌ها و پاسخگویی مستقیم به مطالبات مردم است تا بتوانیم در استان‌ها موانع و مشکلاتی که وجود دارد و مردم مطرح می‌کنند را حل کنیم.

وی تصریح کرد: بحث تامین زیرساخت‌های مربوط به شهرک‌های صنعتی و واگذاری زمین از موضوعاتی است که با توجه به تقاضای بالای سرمایه‌گذاری در استان نیاز هست که زیرساخت‌ها را برای این مهم در استان با سرعت بیشتری تامین و موانع و مشکلات را برای مردم حل کنیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی خاطرنشان کرد: در میزگردهای امروز با همراهی حسین میجانی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمان موضوعات مختلفی از جمله مسائل مربوط به تامین مالی برای بنگاه‌های کوچک و بزرگ، تامین آب و برق این بنگاه‌ها بررسی شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=95207
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.