سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان اعلام کرد:


پیگیری ویژه درخواست‌های قانونی کارگران معادن زغال‌سنگ

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در دیدار با اعضای شورای اسلامی معادن شرکت زغالسنگ کرمان گفت: خواسته های قانونی کارگران معادن زغالسنگ به شکل ویژه در حال پیگیری است.

به گزارش کرمان نو، مجتبی مصباح در دیدار با اعضای شورای اسلامی معادن شرکت زغالسنگ کرمان که در سالن فجر اداره کل کار کرمان برگزار شد ضمن تأکید بر پیگیری درخواست‌های قانونی کارگران گفت: توجه ویژه به تسریع در کار رسیدگی به درخواست‌های مبنی بر مشاغل سخت و زیان آور – بررسی طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت زغالسنگ و توجه ویژه به مسکن کارگری شرکت زغالسنگ از مهمترین درخواست‌های کارگران زحمتکش معادن زغالسنگ کرمان است که به شدت در حال پیگیری است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با تأکید بر رعایت نکات بهداشتی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مناسب در معادن گفت: انجام معاینات ادواری کارگران و اختصاص دارو به بخشهای بهداشتی، واحدهای معدنی  از طریق درمانگاه تأمین اجتماعی جزو اولویت‌های مدیران معادن قرار گیرد.

وی ارائه خدمات آموزشی بیشتر در حوزه های مختلف کاری و دوره های آموزش پیشگیری از اعتیاد و معرفی نیروی بهداشت حرفه ای را خواستار شد و گفت: بخش بازرسی این اداره کل مأموریت ویژه دارد تا ایمنی معادن زغالسنگ را مورد بررسی قرار دهد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86391
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.