امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری و دانشگاه جامع علمی کاربردی

پارک علم و فناوری کرمان به منظور همکاری مشترک در توسعه زیست‌بوم خلاقیت و نوآوری و ایجاد کسب‌و‌کار‌های نوپا با رویکرد ایجاد شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان، تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه جامع علمی کاربردی به امضا رساند.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان، صبح روز چهارشنبه دکتر محمدرضا سپهوند رئیس پارک علم و فناوری کرمان میزبان دکتر محسن شمسی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کرمان و همراهان ایشان بود.

در این جلسه که دکتر فرحبخش‌، مدیر مراکز‌ رشد پارک علم و فناوری نیز حضور داشت، ابتدا دکتر سپهوند پیرامون مزیت‌های همکاری موسسات و ارگان‌ها با پارک علم و فناوری در توسعه فناوری در استان کرمان گفت و به معافیت‌های مالیاتی و دیگر امتیازاتی که پارک در اختیار شرکت‌های زیرمجموعه خود قرار می‌دهد، اشاره کرد.
دکتر شمسی نیز به توانمندی و افق‌های پیشروی شرکت‌ها و واحدهای فناور زیر‌مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره کرد و از حرکت این واحدها در زمان شیوع پاندمی کرونا و کمک به دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت.
در این دیدار تفاهم‌نامه‌‌ همکاری مابین پارک و این مرکز پیرامون همکاری در شناسایی، تدوین و برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی و توانمندسازی مجموعه دانشگاه در حوزه‌های نوآوری، فن‌آوری و تجاری‌سازی و برگزاری رویداد‌های مرتبط با ایشان منعقد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=83317
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.