سفر وزیر ارتباطات به کرمان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با دعوت نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی فردا (پنجشنبه) به کرمان سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری دفتر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، اولویت برنامه های سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بررسی آخرین وضعیت اقدامات این وزارتخانه در زمینه رفع مشکلات استان با محوریت شهرستان های زلزله زده کرمان و راور خواهد بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس افزود: این سفر برای بررسی آخرین وضعیت اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حل مشکلات ارتباطی استان به ویژه مناطق زلزله زده کرمان و راور انجام می شود.

محمدرضا پورابراهیمی افزود: همچنین آذری جهرمی نشست مشترکی با حضور مدیران وابسته به این وزارتخانه در استان کرمان خواهد داشت و آخرین وضعیت حوزه های مربوط به اقدامات وزارت فناوری اطلاعات بررسی می شود.

وی اظهار داشت: طی ۲ سال اخیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای رفع مشکلات مربوط به استان کرمان گامهای مهمی برداشته که البته برای تکمیل آنها و حل کامل مشکلات آنتن دهی تلفن همراه و سیستم های ارتباطی نشست بررسی برگزار و راهکارها اتخاذ می شود.

وی ادامه داد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش بین المللی اقتصاد رسانه در دانشگاه هایتک شرکت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.