رئیس دادگستری شهرستان:


مسئول نمایندگی سایپا در رفسنجان به پرداخت ۴۰ میلیارد تومان به مشتریان محکوم شد

رئیس دادگستری رفسنجان در تشریح پرونده کثیرالشاکی مربوط به شرکت خودروسازی سایپا در این شهرستان گفت: در حال حاضر مسئول متخلف  نمایندگی خودروسازی سایپا در رفسنجان از سوی دادگاه به استرداد وجوه بیش از ۴۰ میلیارد تومان در حق مشتریان محکوم شده‌ و با توجه به اینکه تاکنون نیز اقدامی برای پرداخت خسارت و بدهی به مشتریان نداشته، در زندان بسر می‌برد و از ارفاقات قانونی برخوردار نخواهد شد.

به گزارش کرمان نو و به نقل از ایسنا حسین رمضانی زاده هشتم مهرماه در همایش روسا و دادستان‌های سراسر استان کرمان که به میزبانی رفسنجان برگزار شد، اظهار کرد: این پرونده قریب به ۵۰۰ نفر شاکی دارد و متاسفانه کوتاهی شرکت خودروسازی سایپا در نظارت بر نمایندگی‌های سطح شهرستان، باعث بروز تخلفات گسترده در این نمایندگی  شده است.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی پیگیر پرونده مربوطه و احقاق حقوق از دست رفته مردم است.

رمضانی زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان رفسنجان در چند ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و  امیدواریم ساختمان جدید دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان بزودی احداث شود.

این مقام قضایی به کارآفرینی صنایع مس سرچشمه در سطح شهرستان رفسنجان و استان کرمان اشاره کرد و افزود: نقش صنایع مس رفسنجان در فراهم کردن زمینه اشتغال و تولید چشمگیر است و دادگستری شهرستان و مرکز استان حمایت‌های قضایی و حقوقی خود را از صنایع تولیدی و اشتغال آفرین ادامه خواهد داد.

رمضانی زاده ضمن اشاره به حمایت‌های قضایی و فعالیت‌های موثر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گفت: وجود تعداد زیادی کارگاه‌های ضایعاتی بدون پروانه کسب، معتادان متجاهر، مشکلات روشنایی معابر از جمله عواملی است که زمینه وقوع جرم سرقت و سایر جرم‌های مرتبط  را در این شهرستان فراهم کرده است.

رئیس دادگستری رفسنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر فرودگاه رفسنجان غیر فعال است، بیان کرد: با توجه به اینکه رفسنجان ظرفیت‌های زیادی در بخش کشاورزی، صنعتی و معدنی دارد، بر ضرورت راه‌اندازی مجدد فرودگاه در این شهرستان تاکید داریم.

وی از راه اندازی کمپ ماده ۱۶ در آینده نزدیک در رفسنجان خبر داد و گفت: در رابطه با زندان شهرستان نیز با مشکلاتی مواجه هستیم که ضرورت دارد در این رابطه و در خصوص احداث زندان جدید در خارج از شهر  نیز تدابیری اتخاذ شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=109458
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.