همزمان با فرارسیدن هفته کار و کارگر صورت پذیرفت؛


تجلیل از کارگران شرکت گهرزمین به عنوان منتخب استان و کشور

در هفته کار و کارگر از کارگران شرکت گهرزمین به عنوان گروه کار نمونه در سطح استان کرمان و کارگر نمونه در سطح کشور تجلیل شد.

به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت کار و کارگر، از منتخبین استانی شهرستان سیرجان به عنوان گروه کار نمونه در سطح استان کرمان و کارگر نمونه در سطح کشور تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور استاندار کرمان و برخی مسوولین استانی در سالن همایش های استانداری کرمان برگزار شد، از مهدی دیانت پور مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت گهرزمین به عنوان منتخب برتر گروه کار در سطح استان و همچنین سید هادی شاهچراغی رئیس بخش دستگاهی واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت به عنوان کارگر نمونه در سطح کشور تجلیل شد.

گفتنی است سید هادی شاهچراغی که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای دیدار روز شنبه با مقام معظم رهبری دعوت شده بود، همراه با جمعی از نمایندگان جامعه کارگری کشور در این مراسم حضور داشت.

همچنین طی مراسمی که با حضور رییس جمهور، وزیر صمت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد از وی تجلیل به عمل آمد.شایان ذکر است، دیگر اعضای گروه کار نمونه برتر استان، ایمان میرزاده، مهدی پورعبدالله، سید هادی شاهچراغی، احسان قاسم نژاد افشار و اکبر کورکی می باشند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=103772
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.