فرمانده انتظامی سیرجان؛


عاملان سرقت ۲ هزار تن گندله سنگ‌آهن در سیرجان دستگیر شدند

 فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری پنج عامل سرقت ۲ هزار تن سنگ‌آهن و توقیف ۲ کامیون در راستای این پرونده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، سرهنگ جواد خواجه‌پور افزود: مأموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و همکاری عوامل یکی از شرکت معدنی و صنعتی این شهرستان از قصد تعدادی افراد برای سرقت مقادیری گندله سنگ‌آهن و انتقال آنها به یکی از استان‌های مرکزی کشور برای فروش، مطلع شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 او اظهار داشت: در ادامه مأموران پلیس آگاهی ضمن رصد فعالیت این عاملان سرقت با انجام پی‌جوئی‌های تخصصی، پنج متهم دخیل در این سرقت‌ها را شناسایی و طی چند عملیات دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی سیرجان بیان داشت: متهمان در مواجهه با شواهد و مدارک موجود با معرفی یک نفر مال‌خر در استان یزد، تاکنون به سرقت بیش از ۲ هزار تن گندله سنگ‌آهن و انتقال آنها به استان یزد و حتی دریافت کرایه حمل اعتراف کردند که همچنان تحقیقات تکمیلی دراین‌رابطه ادامه دارد.

 سرهنگ جواد خواجه‌پور در خاتمه بر تعامل مردم با پلیس تأکید کرد و از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از جمله قاچاق منابع طبیعی و ملی مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115725
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.