فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد


کودک کوهبنانی پس از ۶ روز از دست آدم‌ربایان آزاد شد

 به گزارش «کرمان نو» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کرمان، ناصر فرشید توضیح داده که هم‌زمان با اربعین و با تلاش مأموران پلیس اطلاعات کوهبنان و همکاری پلیس استان یزد، یک کودک ۱۴ساله که ۶ روز قبل از روستای ده بابوییه شهرستان کوهبنان گروگان گرفته شده بود، آزاد شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفته امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور با تلاش مأموران پلیس اطلاعات کوهبنان یک کودک ۱۴ساله پس از ۶ روز از چنگال آدم‌ربایان آزاد شد.
به گزارش «کرمان نو» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کرمان، ناصر فرشید توضیح داده که هم‌زمان با اربعین و با تلاش مأموران پلیس اطلاعات کوهبنان و همکاری پلیس استان یزد، یک کودک ۱۴ساله که ۶ روز قبل از روستای ده بابوییه شهرستان کوهبنان گرو گرفته شده بود، آزاد شد.
او با بیان اینکه متهم دلیل آدم‌ربایی را علاقه به گرو عنوان کرده است اظهار داشت: این فرد که قصد انتقال گروگان را به سمت کشورهایی‌ای هم‌جوار داشته با نیابت قضایی مأموران پلیس اطلاعات کوهبنان در یک اقدام ضربتی در استان یزد دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان افزود: این کودک ۱۴ساله پس از آزادی به آغوش خانواده بازگشت و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و روانه زندان شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=108524
1 نظر
  1. SedayeZarand می گوید

    test

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.