انهدام دو باند سارق حرفه‌ای در زرند

فرمانده انتظامی شهرستان زرند از دستگیری اعضای دو باند سرقت کابل برق و سرقت سیم هوایی در سطح شهرستان‌های زرند خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ خدادادنژاد گفت: با توجه به وقوع چند فقره سرقت سیم برق و همچنین کابل‌های برق کارخانجات و شرکت‌ها در سطح این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اومی گوید: مأموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی باند  سارقان شبکه هوایی را هنگام سرقت در نیمه شب در اقدام عافلگیرانه دستگیر کردند، اعضا این باند به سرکردگی یک خانم پس از دستگیری به ۳۰ فقره سرقت سیم برق به ارزش ۶میلیارد ریال در ریحانشهر، خانوک، منطقه بهشت وحدت و ده اصغر اعتراف کردند؛ و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گفته‌ او ، این سارقان دوهفته قبل در یکی از شهرستان‌ها به علت سرقت دستگیر شده بودند و با قرار وثیقه آزاد شده بودند که باز هم دست از این کار پلید خود برنداشتند و این بار در شهرستان زرند هنگام سرقت دستگیر شدند.

سرهنگ خدادنژادگفت: سارقین با خودرو‌های دارای پلاک مخدوش در نیمه‌های شب اقدام به سرقت سیم برق هوایی می‌کردند.

او در خصوص دستگیری باند سرقت کابل‌های برق کارخانجات و شرکت‌ها می گوید: پس از شناسایی مخفیگاه سارقان با هماهنگی دستگاه قضائی سه نفرسارق که همگی اتباع بیگانه هستند در یکی از شهرستان‌های همجوار شناسایی و دستگیر و در تحقیقات پلیس به ۱۳ فقره سرقت کابل برق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال اعتراف کردندودر این رابطه پرونده تشکیل و تحویل مقامات قضایی شد.

سرهنگ خداداد نژاد مبارزه با سارقان و پیشگیری از وقوع سرقت را از مهم‌ترین وظیفه مجموعه انتظامی این شهرستان دانست و از شهروندان خواست، در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=84102
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.