توضیحات دادستان سیرجان در مورد فوت یک وکیل


دادستان: با مصرف دارو خودکشی کرده است

محسن نیک‌ورز با اشاره به خودکشی خانم آروین در این شهر، گفت: متوفی در ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز سابقه یک فقره خودکشی ناموفق به دلیل مصرف دارو داشته که سوابق بستری و درمانی وی موجود است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان در تشریح این خبر افزود: متوفی از وکلای رسمی دادگستری و دانشجوی دوره دکتری بوده که در شهرستان سیرجان به صورت پاره وقت مشغول تدریس بوده است.

محسن نیک‌ورز با اشاره به اینکه وی در اولین روز حوادث اخیر سیرجان حضور داشته است، تصریح کرد: این فرد پنجم آذرماه امسال بازداشت شده و پس از تحقیقات و جمع‌آوری مستندات، در ۲۲ آذرماه، قرار بازداشت وی تقلیل یافته و با معرفی کفیل آزاد شده است.

او افزود: پرونده وی پس از صدور حکم قانونی از سوی دادگاه بدوی مورد اعتراض قرار گرفته و تاکنون در دادگاه تجدیدنظر در حال بررسی بوده است‌.

نیک‌ورز با اشاره به اینکه وی از مشمولان عفو اخیر رهبری بوده و از این موضوع اطلاع داشته است، گفت: متاسفانه وی برای دومین بار ۱۷ بهمن با مصرف فراورده‌های دارویی به زندگی خود پایان داده است که سازمان پزشکی قانونی در حال بررسی به منظور اعلام نظر کارشناسی است.

او در ادامه ضمن تکذیب دروغ پردازی‌ها و شایعه‌سازی‌های رسانه‌های بیگانه، بیان کرد: موج‌سواری رسانه‌های دروغ ‌پرداز بر ماجراهای ساختگی، تازگی ندارد و به یقین این دروغ‌ها و شایعات به هیچ عنوان مورد پذیرش مردم قرار نخواهد گرفت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=101404
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.