خسارت ۱۱ میلیارد تومانی به شبکه برق شمال استان کرمان/قطعی برق در ۱۱ روستای استان

طبق اعلام مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان، تا صبح امروز (۹ مردادماه) سیلاب ۱۱ میلیارد تومان به شبکه برق شمال استان خسارت وارد کرده است.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، محمد سلیمانی ساردو درباره وضعیت برق شمال استان می گوید: از ۱۷۰ روستایی که به دلیل وقوع سیلاب، برق آنها قطع شده بود، به جز ۸ روستا، برق سایر روستاها وصل شده است و اداره راهداری در حال بازگشایی مسیرهای دسترسی به این هشت روستا با جمعیت زیر ۱۰۰ خانوار است.

طبق گفته او، سه روستا در شهرستان زرند، یک روستا در شهربابک، دو روستا در رفسنجان، یک روستا در کشکوئیه و یک روستا در کوهبنان دچار قطعی برق هستند.

طبق اعلام مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان، تا صبح امروز (۹ مردادماه) سیلاب ۱۱ میلیارد تومان به شبکه برق شمال استان خسارت وارد کرده است.

سلیمانی ساردو درباره وضعیت شهر رفسنجان نیز می گوید: علی رغم اینکه شهر رفسنجان بیشترین بحران از لحاظ آبگرفتگی معابر را داشت اما تلاش خود را برای پایداری شبکه برق کردیم تا حس ناامنی در بین مردم ایجاد نشود ولی میزان آبگرفتگی در این شهر به قدری بالاست که واهمه داریم چند تیر سقوط کند و شهر بی برق شود.

همچنین مهرداد محسنی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان نیز درباره آخرین وضعیت شبکه برقی تحت پوشش جنوب استان در پی جاری شدن سیلاب به ایسنا می گوید: برق ۱۶ شهرستان تحت پوشش این شرکت پایدار است و در حال حاضر فقط برق سه روستای اشکفتوئیه، استخروئیه و ده قره خان در شهرستان بافت قطع می باشد گفتنی است که جمعیت این سه روستا حدود ۱۰ خانوار است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=94731
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.