دستگیری ۳ گروگانگیر مسلح در نرماشیر و آزادی گروگان ۵۰ ساله

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری ۳ گروگانگیر مسلح، آزادی گروگان ۵۰ساله و بازگشت ۳ میلیارد ریال پول از چنگال آدم ربایان در عملیات مشترک پلیس استان سیستان و بلوچستان و نرماشیر خبر داد.

به گزارش کرمان نو، سردار “عبدالرضا ناظری” امروز ۱۳ اردیبهشت ماه اظهار کرد: در ۲۳ فروردین ماه سال جاری یکی از مغازه داران شهرستان نرماشیر توسط افرادی مسلح با هدف اخاذی، به گروگان گرفته می شود که بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان نرماشیر قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه آدم ربایان ضمن تماس با خانواده این فرد بوده شده، در قبال آزادی او مبلغ ۳ میلیارد ریال پول نقد درخواست کرده بودند؛ افزود: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی نرماشیر محل اخفتای آدم ربایان در یکی از مناطق صعب العبور استان سیستان و بلوچستان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه اعضای این باند با تهدیدات پی در پی مبلغ در خواستی را از خانواده گروگان دریافت کردند؛ افزود: با رصد مداوم اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، طی یک عملیات مشترک و منسجم پلیسی ۳ نفر از اعضای این باند در منطقه مذکور دستگیر و گروگان آزاد شد.

وی بیان کرد: بلافاصله در اقدام بعدی پلیس نرماشیر مبلغ ۳ میلیارد ریال پول گرفته شده از سوی آدم ربایان برگشت داده شد و تلاش برای دستگیری عاملان متواری نیز ادامه دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=69876
1 نظر
  1. […] خبری امشب از درخواست تفویض اختیار شورای معادن استان تا آزادی گروگان ۵۰ ساله در نرماشیر […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.