سخنگوی فراجا؛


قاتل داریوش مهرجویی و همسرش دستگیر شد

سخنگوی فراجا با بیان اینکه قاتل داریوش مهرجویی و همسرش در دستگیری‌های قبلی پلیس بود لب به اعتراف گشود، گفت: اکنون می‌توان با قاطعیت گفت که قاتل این هنرمند و همسرش دستگیر شده است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از خبر آنلاین، سردار منتظرالمهدی سخنگوی فراجا اظهار کرد: عامل اصلی قتل مرحوم مهرجویی و همسرش دقایقی پیش که جزو دستگیرشدگان قبلی پلیس بود پس از انجام اقدامات فنی و تقاطع‌گیری شناسایی و لب به اعتراف گشود.

 سخنگوی فراجا گفت: بازجویی‌ها کماکان برای شناسایی همدستان و زوایای پنهان این قتل در حال انجام است. به‌زودی صحنه جرم بازسازی و اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد.

 داریوش مهرجویی و همسرش در تاریخ ۲۲ مهر در ویلای شخصی خود در کرج به قتل رسیدند. بر اساس اعلام سردار منتظرالمهدی سخنگوی فراجا متأسفانه در ویلای مرحوم مهرجویی دوربین مداربسته موجود نبوده است، دوربین‌های ورودی شهرک از قبل‌تر خراب بوده است و دوربین‌هایی که منتج به این مجموعه می‌شده توسط کارآگاهان تخلیه شده است.

 در مأموریت دستگیری قاتل یا قاتلان این هنرمند برای نخستین‌بار از سگ‌های ویژه کشف قتل استفاده شد تا رد زنی‌هایی را بر اساس رد خون مقتولین در مسیر فرار قاتلان پیدا کنند, همچنین بالغ بر 4 هزار خط تلفن مورد رصد قرار گرفته است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=110052
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.