پلمب تعدادی از آرایشگاه‌های زنانه جیرفت

دادستان جیرفت گفت: دخالت مستقیم و غیرمستقیم آرایشگران زنانه در امور پزشکی و انجام عمل‌های زیبایی سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد.

به گزارش کرمان نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، سلامی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت اظهار داشت: پس از اعلام گزارش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و پلیس اماکن شهرستان جیرفت مبنی بر انجام خدمات غیرمجاز پزشکی در برخی از واحد‌های صنفی آرایشگاه زنانه در سطح شهر، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

این مقام قضایی اعلام کرد: در این رابطه پس از بازدید پلیس اماکن به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی از هشت آرایشگاه زنانه مقادیری لوازم و تجهیزات پزشکی کشف و ضبط شد.

سلامی عنوان کرد: با دستور دادستانی این آرایشگا‌ه ها پلمب شدند دادستان جیرفت با بیان اینکه آرایشگاه‌‎ها فقط باید در حوزه آرایشی و براساس قوانین موجود در جواز کار آرایشگاه‌ها که در حوزه فعالیت‌شان تعریف شده است، به بانوان خدمات ارائه کنند، گفت: دخالت مستقیم و غیرمستقیم آرایشگران زنانه در امور پزشکی و انجام عمل‌های زیبایی سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد.

این مقام قضایی در پایان با هشدار به اینکه سلامت جامعه مورد تاکید است، گفت: شهروندان بایستی در رابطه با حفظ سلامت خود بیش از همه توجه داشته باشند و گرفتار افراد سود جو نشوند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=81907
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.