کدام شهرهای استان‌ کرمان بیشترین مراجعه نزاع به پزشک قانونی را دارند؟

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان گفت: شهرستان های کرمان با ۲۱۹۶ نفر، سیرجان با ۷۰۹ نفر، رفسنجان با ۵۵۶ نفر و جیرفت با ۵۳۹ نفر بیشترین تعداد مراجعات نزاع را داشته اند.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، دکتر عباس آمیان با اشاره به حوادث رانندگی استان کرمان در سال جاری اظهار کرد: حوادث رانندگی استان کرمان در مجموع درون شهری، برون شهری و روستایی در تیرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۲۰ درصدی مواجه بود.

وی با بیان اینکه سهم شمال استان کرمان از افزایش تلفات رانندگی نزدیک به ۷ درصد و سهم جنوب استان ۸۱ درصد می باشد اظهار کرد: محورهای برون شهری ۳۸ درصد افزایش، محورهای روستایی ۲۷ درصد کاهش و محدوده های درون شهری ۴ درصد افزایش را به همراه داشته است .

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان افزود: در تیرماه سال جاری ۱۰۷ نفر بدنبال حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند که ۷۸ نفر مربوط به محدوده شمال استان و ۲۹ نفر مربوط به محدوده جنوب استان می باشند

آمیان همچنین از کاهش ۲ درصدی مراجعین نزاع در فصل بهار در استان خبر داد و گفت: در سه ماهه نخست سال جاری ۶۶۵۵ مصدوم نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان کرمان مراجعه کردند، که این رقم در مقایسه با ۶۷۷۹ نفر مراجعه مدت مشابه سال قبل، اندکی بیش از ۲ درصد کاهش یافته است.

وی خاطر نشان کرد: در این مدت شهرستان های کرمان با ۲۱۹۶ نفر، سیرجان با ۷۰۹ نفر، رفسنجان با ۵۵۶ نفر و جیرفت با ۵۳۹ نفر بیشترین تعداد مراجعات نزاع را داشته اند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=96253
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.