شرکت برق منطقه‌ای کرمان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:


۹ دکل ۲۳۰ کیلوولت جنوب کرمان بر اثر طوفان آسیب دید

شرکت برق منطقه‌ای کرمان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ۹ دکل ۲۳۰ کیلوولت جنوب کرمان در پی طوفان شدید عصر روز دوشنبه ۱۶ مرداد آسیب دید.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، در اطلاعیه شرکت برق منطقه‌ای کرمان آمده است: وقوع طوفان شدید همراه با رگبار در برخی مناطق جنوب استان در روز دوشنبه موجب حادثه در خطوط ارتباطی ۲ مداره پست‌های ۲۳۰ کیلوولت کهنوج به هلیل و همچنین خط نیروگاه شوباد به پست هلیل و خط ۲۳۰ کیلوولت هلیل به پست گل مورتی در سیستان و بلوچستان شد.

در جریان این حادثه تعداد ۹ دکل ۲۳۰ کیلوولت و تعدادی پایه‌های خطوط ۶۳ کیلوولت آسیب دیده که موجب خاموشی به میزان ۱۲۰ مگاوات در مناطق زهکلوت، سرتک، هلیل، جازموریان و سرخ قلعه شد که با اقدامات اولیه ۷۰ مگاوات خاموشی بر طرف گردید ولی به میزان ۵۰ مگاوات خاموشی کماکان در منطقه وجود دارد.

اطلاعیه شرکت برق منطقه‌ای کرمان تصریح می‌کند: در حال حاضر ۶ تیم تعمیراتی و عملیاتی در مناطق حادثه دیده در حال فعالیت و رفع آسیب‌ها هستند و با هماهنگی‌های به عمل آمده به زودی گروهای دیگری نیز اضافه می‌شوند تا عملیات رفع بحران سرعت بیشتری بگیرد.

این اطلاعیه خاطر نشان کرد: مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای کرمان نیز بعد از هماهنگ‌های لازم در اتاق بحران مرکز دیسپاچینگ جنوب شرق بلافاصله به همراه مدیر امور انتقال و کارشناسان ذیر ربط معاونت بهره‌برداری عازم منطقه شده تا از نزدیک امور را نظارت و کنترل نمایند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107329
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.