از ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت در ۶ سانس؛


نمایش برگزیده کشور در کرمان به روی صحنه می‌رود

نمایش «اسب قاتلین» به کارگردانی سید محمدهادی هاشم‌زاده و تهیه‌کنندگی مشترک حسین ایرانمنش و مسعود سیستانی از سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت در تالار فرهنگ و هنر کرمان به روی صحنه می‌رود.

به گزارش کرمان‌نو، نمایش «اسب قاتلین» با حمایت گروه اورس به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی سید محمدهادی هاشم‌زاده از ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۹ به روی صحنه می‌رود که در دو روز پایانی در دو سانس اجرا خواهد شد

این نمایش عنوان برگزیده مطلق را در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، ۵ جایزه و دیپلم افتخار را از این جشنواره کسب کرده است.

در خلاصه نمایش آمده است: «این نمایش در فضایی اکسپرسیونیستی و با رگه‌هایی از تئاتر وحشت، فضایی وهم‌آلود را در برابر تماشاگران می‌گستراند. در این نمایش ارباب و خانم به همراه نوکر خود به نام «کش» و همسرش «لورا» در عمارتی بزرگ زندگی می‌کنند. داستان از یک شب برفی آغاز می‌شود که در آن شب، نوکر روستای کناری با اسبی که از اربابش دزدیده است به سمت عمارت ارباب و خانم می‌آید تا خبر رسیدن شورشی‌ها را بدهد و…».

مریم شکری، امیر خواجه‌میرکی‌پور، فرزاد پریدار، امید رهبر، ایمان زارع، محمدحسین نعمتی، ندا محمدیان، محمدابراهیم جنتی، نازنین ترنگ، زهرا اکبری و علیرضا اصلاحی از بازیگران و فرناز حیدری، نادیا نوذری، زهرا صادق‌پور، آیدا زارع، روژین رستمی، مبینا رضایی، تینا گندمکار، نعیم فرزام و ماهان حسن‌زاده گروه فرم و بازی‌سازان این نمایش هستند.

 دیگر عوامل این نمایش عبارت‌اند از: بازی‌گردان و دستیار کارگردان: مریم شکری، آهنگ‌ساز: علیرضا اصلاحی، طراح صحنه: سید محمدهادی هاشم‌زاده، طراح گریم و اجرای گریم: فرناز فتحی‌زاده، طراح نور: سید محمدهادی هاشم‌زاده، سعید نظری، طراح پوستر و بروشور: زهرا همای‌پور، طراح لباس و دوخت لباس: مریم شکری، طراح حرکات فرم: سید محمدهادی هاشم‌زاده، فرناز حیدی، مدیر اجرایی: امیر خواجه‌میرکی‌پور، مدیر روابط‌عمومی و رسانه: میترا رضائی، منشی صحنه: ندا محمدیان، مدیر صحنه، اجرای نور و تعویض صحنه: نعیم فرزام، دستیار صحنه، اجرای نور و تعویض صحنه: ماهان حسن‌زاده، دوخت لباس و تعویض صحنه: نادیا نوذری، ساخت دکور: نعیم فرزام، مهرداد کاویانی، مریم شکری، ندا محمدیان، فرناز فتحی‌زاده، ماهان حسن‌زاده، ساخت حجم: نسیم شیرزادی، ضبط نریشن: محمدابراهیم جنتی، پخش موسیقی: فرناز فتحی‌زاده، ساخت تیزر: علیرضا اصلاحی، عکاس: شیوا عطاران، آیدا زارع.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت به سایت تیوال یا درب سالن مراجعه کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118296
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.