اتمام پروژه گازرسانی به شهرستان جیرفت تا سال ۹۹

به گزارش ایسنا منطقه کویر، “سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی” معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در نشست صبح امروز با مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر جیرفت، درباره روند گازرسانی به شهر جیرفت با تاکید بر فوریت گازرسانی به واحدهای مسکونی شهر جیرفت با توجه اتصال این شهر به شبکه گاز شهری عنوان کرد: طبق توافقات و تعاملات قبلی قرار بود، هزینه مرمت و آسفالت حفاری از سوی شهرداری و شرکت گاز تامین شود و فرمانداری نیز اعتبار کمکی به شهرداری ببیند.

وی ادامه داد: براساس نظر شرکت گاز استان، چهار فاز گازرسانی در شهر جیرفت به نحوی اجرا می شود که با توجه به توافق صورت گرفته در کمیسیون انرژی و نظر استاندار در سال ۹۹ به اتمام برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با تاکید بر اینکه هیچ پروژه عمرانی نباید تعطیل شود، افزود: باید کلیه صورت وضعیت های ارسال شده از سوی شهرداری جیرفت که به صورت مطالبه در سیستم شرکت گاز وارد شده طی یک هفته پرداخت شود.

عطاپور فرماندار جیرفت نیز در این جلسه به وسعت کار گازرسانی شهر جیرفت اشاره کرد و گفت: قرار بود بخشی از هزینه مرمت و اسفالت بعد از گازرسانی از سوی فرمانداری کمک شود که از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان پیگیر مسئله خواهیم بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=30568
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.