استاندار کرمان:


برای حل مشکل معیشت مردم باید از سرمایه‌گذاری حمایت کنیم

استاندار کرمان با بیان اینکه معیشت مردم برای همه ما مهم است، گفت: برای حل مشکل باید فضای سرمایه‌گذاری را ایجاد کنیم و ظرفیت‌های موجود تقویت و فعال شود و مانع‌زدایی کنیم.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، محمدمهدی فداکار صبح امروز هشتم شهریورماه در ویژه‌برنامه مردان آسمانی، گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت در کرمان اظهار کرد: عمر دولت شهیدان رجایی و باهنر خیلی کوتاه بود؛ اما به دلیل اخلاصشان ماندگار شدند و ما دولتی‌ها با نگاه به آنها راه را پیدا می‌کنیم.

 وی در ادامه با اشاره به اینکه هفته دولت فرصت گزارش عملکرد یک‌ساله دولت به مردم است، افزود: برخی از این عملکردها برای مردم ملموس نیست؛ اما شبانه‌روز کار انجام می‌شود مثل کار سربازان گمنام امام‌زمان (عج) که با دستگیری تیم تروریستی اخیر، بلای بزرگی از کشور دور شد.

 فداکار با اشاره به اخلاص سربازان گمنام امام‌زمان (عج) افزود: مردم در جریان این کار سخت، بی‌خوابی‌ها، گرفتاری‌ها و تلاش‌هایی که صورت‌گرفته، نیستند.

 استاندار کرمان با اشاره به اقدامات زیادی که در حوزه‌های سیاسی، امنیتی، اقتصادی و… انجام می‌شود، اظهار کرد: باید کارهای انجام شده در بخش‌های مختلف به مردم گفته شود.

 وی در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه معیشت مردم برای همه ما مهم است، تصریح کرد: برای حل مشکل باید فضای سرمایه‌گذاری را ایجاد کنیم و ظرفیت‌های موجود تقویت و فعال شود و مانع‌زدایی کنیم.

 فداکار با اشاره به تأثیر سرمایه‌گذاری در ایجاد اشتغال بیان کرد: باید برای رفع موانع سر راه سرمایه‌گذاران فارغ از نگاه‌های جزیره‌ای، کمک کنیم.

 وی با اشاره به ارتقای رتبه فضای کسب‌وکار استان کرمان در یک سال اخیر گفت: در استان شاهد کاهش تورم، کاهش نرخ بیکاری و رشد نرخ اقتصادی هستیم و استان کرمان رتبه نخست جذب سرمایه‌گذاری خارجی را در سال گذشته کسب کرده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=108217
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.