تصمیم‌گیری درباره پروژه انتقال آب شرب به کرمان هفته آینده نهایی می‌شود

زاهدی:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته آینده؛ تصمیم نهایی و عملیاتی شدن پروژه انتقال آب شرب به کرمان از خط انتقال خلیج فارس کلید خواهد خورد.

به گزارش کرمان نو، سومین نشست امروز نمایندگان مجلس، استاندار کرمان و مدیر اب منطقه ای استان با دکتر تقی زاده خامسی معاون امور آب و آبفای وزارت نیرو و رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در تهران برگزار گردید.

در این نشست، محمّدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کرمان تشنه است و وضعیت آب شرب کرمان بسیار فاجعه وار است اظهار داشت؛ استان کرمان شرایط سختی را در تامین اب شرب در تابستان پیش رو دارد و اگر اقدام موثری صورت نگیرد، استان کرمان در تامین اب شرب مردم، با مشکلات بسیاری رو به رو خواهد شد.

زاهدی با تاکید بر اینکه مردم استان کرمان نیازمند سریع آبرسانی به استان هستند خاطرنشان کرد؛ شرکت های صنعتی-معدنی استان اماده همکاری جهت آبرسانی به استان کرمان هستند و دولت مکلف است که سریعا اقدامات لازم را انجام تا هرچه سریعتر پروژه خط انتقال آب شرب به کرمان از خط انتقال خلیج فارس به استان کرمان عملیاتی شود.

زاهدی عنوان کرد؛ اگر همکاری لازم صورت نگیرد و بحران در کرمان ایجاد شود، همه دستگاه‌های مربوطه در این موضوع دادگاهی خواهند شد، چرا که مسئولین استان به موقع این بحران را گوشزد نمودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد؛ هفته آینده؛ تصمیم نهایی و عملیاتی شدن پروژه انتقال آب شرب به کرمان از خط انتقال خلیج فارس استان کرمان با حضور نمایندگان مربوطه، استاندار کرمان، مدیران آب استان و مدیران عامل شرکت های صنعتی-معدنی استان و معاون امور آب و آبفای وزارت نیرو کلید خواهد خورد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=68308
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.