رییس‌کل دادگستری کرمان: شهرداری در حمایت از پروژه سرمایه‌گذاری عمانی به تعهداتش عمل کند

رییس‌کل دادگستری استان کرمان گفت: این اطمینان را از سوی دستگاه قضا به سرمایه گذار عمانی در اجرای پروژه صاروج پارس می دهیم که حمایت‌ کامل و قانونی برای ساخت، تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه و سرمایه‌گذاری را خواهیم داشت؛ شهرداری کرمان نیز تعهداتش به صورت کامل انجام نشده که باید به آن عمل کند.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در دیدار سرمایه گذار عمانی و اعضای هیات مدیره صاروج پارس با حضور رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان افزود: این پروژه از ابتدای کار با حمایت دستگاه قضایی پیش رفته تا به این مرحله رسیده و سرمایه گذاران این پروژه باید مطمئن باشند که حمایت قضایی از تداوم اجرای این پروژه مد نظر دستگاه قضایی است.

وی ضمن تشکر از سرمایه گذاری بسیار خوب عمانی در پروژه صاروج پارس، تاکید کرد: یکی از ضرورت های استان کرمان ساخت و بهره برداری پروژه هایی مانند همین پروژه است و استقبال ما این است که برای اجرای این پروژه ها از سرمایه گذاری خارجی استفاده کنیم و تلاش می کنیم به نحوی همراهی کنیم که زمینه جذب سرمایه گذاری های جدید فراهم شود.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان با اشاره به برگزاری جلسه ای به منظور بررسی و رفع مشکلات موجود در مسیر اجرای این پروژه، گفت: در جلسه اخیر تعهدات طرفین این پروژه بررسی و مشخص شد عمده تعهدات سرمایه گذار محقق شده و در حال حاضر شهرداری باید به تعهدات خود عمل کند تا سرمایه گذار به فازهای بعدی اجرای این پروژه بپردازد.

حجت الاسلام حمیدی بیان کرد: شهرداری اقدامات اولیه ای را برای تامین زیرساخت های مورد نیاز از جمله آب، برق و فاضلاب را انجام داده اما این تعهدات به صورت کامل انجام نشده است و در این زمینه موارد را در دست پیگیری داریم.

وی توسعه فرهنگسازی به منظور استفاده از پارکینگ های احداث شده با استفاده از ابزارهای تشویقی را مورد تاکید قرار داد و گفت: کارگروهی به منظور بررسی مسائل فرهنگی و اجرایی این موضوع تعیین شده تا طرح جامعی را برای اجرای تعهدات شهرداری در پروژه صاروج پارس ارائه دهند.

رییس کل دادگستری استان کرمان افزود: مشکل استفاده از پارکینگ این مجتمع زمانی حل می شود که این پروژه تکمیل شود و افراد بتوانند نیازمندی های خود را از همین محل تامین کنند.

حجت الاسلام حمیدی با اشاره به این مطلب که سرمایه گذار باید اجرای تعهدات شهرداری را پیگیری کنند، عنوان کرد: انتظار داریم همزمان با این اقدام، سایر بخش های این پروژه نیز تکمیل شود؛ در این صورت، میزان استقبال و مراجعه مردم به این محل افزایش می یابد.

وی خاطرنشان کرد: تسریع در اجرای این پروژه صاروج پارس از تاکیدات دستگاه قضایی نیز به شمار می رود.

سرمایه گذار این پروژه نیز از حمایت های دستگاه قضایی تقدیر و بر تامین زیرساخت های مورد نیاز از جمله آب، برق و فاضلاب تاکید کرد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=92921
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.