سهم ۶۴درصدی استان کرمان در درآمدهای معادن کشور امیدوارکننده است

رئیس‌کل دادگستری استان کرمان گفت: سهم ۶۴درصدی استان کرمان در درآمدهای معادن کشور امیدوارکننده است و باید از این ظرفیت‌ها در مسیر توسعه صنعتی استان استفاده شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی صبح امروز در دیدار با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت و معاونان صمت استان کرمان با بیان اینکه قوه قضاییه در استان کرمان توانسته است به‌خوبی از حوزه تولید اقتصاد و اشتغال حمایت کند اظهار داشت: همواره تأکید بر این است که ظرفیت‌های دستگاه قضایی در حمایت از سیاست‌های استان در راستای توسعه صنعتی و معدنی و حمایت از واحدهای تولیدی مورد استفاده حداکثری قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان در حوزه‌های صنعت، معدن و کشاورزی؛ پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد گفت: هنر مدیران این است که این ظرفیت‌ها را به فعلیت برسانند تا کشور و استان از این ظرفیت‌ها به‌میزان کافی بهره‌مند شوند.

رئیس‌کل دادگستری استان کرمان، سهم ۶۴درصدی استان کرمان در درآمدهای معادن کشور را موضوعی امیدوارکننده دانست و تأکید کرد: باید از ظرفیت‌های این حوزه در مسیر توسعه صنعتی استان به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

وی با ابراز اینکه دستگاه قضایی در قالب شورای معادن نسبت به پیگیری اقدامات و گزارشات اقدام خواهد کرد، اضافه کرد: استان کرمان ظرفیت‌های بی‌نظیری در حوزه‌های مختلف دارد و باید تجربیات مشترک این استان همراه با دانش علمی موجود برای تحقق شعار سال و توسعه و پیشرفت دانش‌بنیان مورد استفاده قرار گیرد.
حمیدی توسعه کیفی تولیدات صنعتی در استان را مورد تأکید قرار داد و گفت: با این اقدام می‌توان نگاه دنیا به صنعت استان را تغییر داد و زمینه توسعه صادرات را فراهم کرد.

وی با اشاره به توجه به استفاده حداکثری از ظرفیت‌های دستگاه قضایی در حمایت از سیاست‌های توسعه صنعتی و معدنی گفت: حمایت قضایی از تولید و اشتغال به‌خوبی در استان کرمان محقق شده است.


لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=89512
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.