معاون استاندار کرمان:


صاحب‌نظران اقتصادی بر ضرورت جراحی اقتصادی اذعان دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تاکید کرد: همه صاحب نظران اقتصادی بر ضرورت جراحی اقتصادی اذعان دارند.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، رحمان جلالی پیش از ظهر امروز ۲۲ اردیبهشت‌ماه در نشست توجیهی طرح اصلاح یارانه‌ها با بیان این مطلب که یارانه ارز ترجیحی به وارد کننده نمی‌دهند، اطهار کرد: این ارز اکنون به مصرف‌کننده داده می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان بیان کرد: قرارگاه عملیاتی در استان تشکیل داده و در آن وضعیت ذخایر و قیمت‌ها را مداوم رصد می‌کنیم.
وی اظهار کرد: با جدیت با محتکرین و قاچاقچیان برخورد می‌کنیم و این افراد جزو اخلالگران اقتصادی محسوب می‌شوند.
رحمانی کارگروه اقدام مشترک را یکی دیگر از زیر مجموعه این قرارگاه دانست و تصریح کرد: رسانه‌ها نیز یکی دیگر از ارکان این قرارگاه هستند. راهبردهای کلان رسانه‌ای مشخص شده است.
وی با بیان این مطلب که در حوزه تولید محتوا، کارهای فاخری انجام شده است، عنوان‌ کرد: باید سراغ مهندسی انتشار برویم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان بیان کرد: مدیریت افکار عمومی در دست رسانه‌هاست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تاکید کرد: هیچ کس حق افزایش قیمت به جز کالاهای اساسی(مرغ، تخم‌مرغ، روغن و لبنیات) ندارد و با متخلفین برخورد خواهد شد ضمن این که سازمان تعزیرات جریمه‌ها را ۵ برابر کرده است.
محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمان نیز در این جلسه گفت: بعد از اصلاح نظام پرداختی یارانه‌ها، رسانه‌ها نقش مهمی در راستای اغنا افکار عمومی دارند.
وی با بیان این مطلب که درگیر کردن لایه های موثر در آشناسازی مردم با این طرح خیلی مهم است، تصریح کرد: حدود ۳۹۰ رسانه در استان کرمان وجود دارد.
گفتنی است، در این جلسه همه مدیران مسئول رسانه‌های استان حضور داشتند و نظرات خود را در زمینه بهتر عملیاتی کردن این طرح ارائه کردند.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88494
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.