قیمت مرغ درکرمان پایین نیامده، بالا می‌رود

درحالی که قرار بود قیمت مرغ در استان کرمان به قیمتی که در جلسه ستاد تنظیم بازار برای آن در نظر گرفته شده برسد اما حالا زمزمه‌های بالا رفتن دوباره قیمت مرغ به گوش می رسد.

کرمان نو/ پس از کش و قوس‌های فراوان در جلسه ستاد تنظیم بازار دوشنبه هشتم مهر ماه استان کرمان قیمت مرغ در استان ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام و این مصوبه از صبح چهارشنبه دهم مهر در کرمان لازم‌الاجرا شد اما این وعده عملی نشد.

حالا بعد از گذشت حدود دو هفته قیمت مرغ به قیمت مصوب خود نرسیده و تنها مقداری از قیمت آن کاسته شده است.

در این خصوص رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان به کرمان نو می گوید: مرغ بر اساس جلسه ای که داشته ایم  از امروز در سطح استان به قیمت به قیمت ۱۳ هزار و ۱۰۰ عرضه می شود  و چند فروشگاه هم به قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ مرغ  را عرضه می کنند.

مهدی حسینی نژاد گفت: با توجه به اینکه استان، مرغ خود را از سایر استان ها تامین می کند،  پیش بینی می شود در هفته های آینده شاهد افزایش قیمت مجددی مرغ هم باشیم.

به گفته وی در تعیین قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومانی مرغ که توسط ستاد تنظیم بازار اعلام شد عوامل زیادی دخالت داشتند و قرار شد مرغ تولید کننده هشت هزار و ۵۵۰ تومان تحویل داده شود که تولید کننده نتوانست با این قیمت مرغ را خود را عرضه کند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=36557

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.